Naujienos

Savivaldybė paskelbė 2019 m. veiklos ataskaitą


Jonavos rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį pritarė savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus 2019 metų veiklos ataskaitoms. Tą pačią dieną gyventojams pristatomas specialus leidinys, kuriame apžvelgiami pagrindiniai praėjusiais metais vykdyti darbai ir projektai.

„Pirmieji veiklos metai dažnai būna tik pagrindinių idėjų ir projektų pradžia, tačiau rinkimuose Jūs pasirinkote darbų tęstinumą, todėl mums, galima sakyti, buvo lengviau – tęsėme ir užbaigėme anksčiau pradėtus projektus ir kibome į naujus darbus.

Nuo 2019 m. jau turime labai aiškią viziją, kokį Jonavos rajoną norime kurti. Tai – darnus sumanios pramonės, logistikos, inovacijų ir krašto apsaugos centras, puoselėjantis daugiakultūres tradicijas, išsiskiriantis išplėtota, palankia šeimai ir draugiška aplinkai infrastruktūra.

Tai kraštas, kuriame patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį ir auginti vaikus. 

Dedame daug pastangų, kad ši vizija taptų kasdienybe kiekvienam rajono gyventojui. Tiesa, šiemet visą pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija ir dėl jos užsitęsęs karantinas stipriai pakeitė kiekvieno iš mūsų gyvenimą ir iškėlė visiems naujų iššūkių. Tačiau aš neabejoju, kad susitelkę įveiksime visas kliūtis ir tęsime, ką pradėjome bei kursime naujus projektus“, – leidinio įžangoje sako rajono meras M. Sinkevičius.

Ataskaitą galima peržiūrėti ČIA.

Jonavos rajono savivaldybės 2019 m. veiklos ataskaita netrukus bus išleista ir popieriniu formatu.

Savivaldybės info.

165 views