Rinkimai

S. Skvernelis, LVŽS, Darbo partija: mes – už Rimantą Sinkevičių!


Rinkimų į Seimą II-ame ture, spalio 25 d., Jonavos žmonės turės apsispręsti, kuris iš dviejų kandidatų vertas pasitikėjimo, o aš kviečiu palaikyti kandidatą Rimantą Sinkevičių. Rekomenduoti Jums šį politiką noriu dėl dviejų esminių dalykų: R. Sinkevičiaus sugebėjimo valdyti šalies ekonomikos vairą sunkiu Lietuvai metu ir kandidato rūpesčio Jonava.

Kai pandemijos metu reikėjo žmogaus, galinčio perimti darbus Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje – R. Sinkevičius neišsigando iššūkių. Jo dėka veikia ekonomikos gaivinimo priemonės, rengiamos naujos, kad verslą pasiektų parama.

Skirtingi verslo sektoriai atsigauna nevienodai, tad ir priemonės privalo evoliucionuoti – tuo rūpinasi R. Sinkevičius, įsteigęs paramos verslui fondą, atsakingas už paskolų ir subsidijų verslui priemonių įgyvendinimą, turgaviečių mokesčio kompensacijas, poilsio medikams priemonę ir pan. Taigi R. Sinkevičius pasižymi kūrybiškumu ir strateginiu mąstymu.

Ir Jonavos reikalai R. Sinkevičiui toli gražu nėra paskutinėje vietoje. Galiu pajuokauti, kad dėl jo atkaklumo buvau priverstas aplankyti Jonavą – įsigilinti į Jūsų poreikius.

Tęsdamas darbus Seime R. Sinkevičius rūpintųsi ir Jonavos infrastruktūros plėtra. Parlamente tokių politikų patirtis leidžia sparčiau judėti į priekį, gerinti socialinį ir ekonominį klimatą, įgyvendinti naujas idėjas.

Saulius Skvernelis

LVŽS kviečia palaikyti R. Sinkevičių!

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Jonavos skyrius rinkimų į Seimą II-ame ture palaiko kandidatą Rimantą Sinkevičių, kuris savo darbais jau įrodė, jog geba vykdyti jonaviškiams duotus įsipareigojimus. Toks kandidatas yra vertas pasitikėjimo.

Kartu su LVŽS koalicijoje dirbęs bei iki šiol Ekonomikos ir inovacijų ministerijai vadovaujantis R. Sinkevičius – darbštus, tvirtos nuomonės, nežadantis tuščiai, sugebantis rasti kompromisą, bet tuo pačiu iki galo gebantis išsiderėti Jonavos miestui ir rajonui naudingus sprendimus. Panašu, kad ir svarbūs Jonavai pietrytinio aplinkkelio, LEZ projektai gali būti gyvybingi, jei R. Sinkevičius tęs darbus Seime.

Mūsų partijos skyrius palaiko aiškią ir socialiai orientuotą kandidato Rimanto Sinkevičiaus programą. Konkretūs tikslai atneš naudos ir jauniems, darbingo amžiaus jonaviškiams, ir mieste bei rajone gyvenantiems senjorams.

Kviečiame rinkimų į Seimą II-ame ture balsuoti už LSDDP kandidatą Rimantą Sinkevičių!

LVŽS Jonavos skyrius

Darbo partijos Jonavos skyrius remia R. Sinkevičių

Mieli bendraminčiai, tariame nuoširdų ačiū Jums, rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą pirmame ture balsavusiems už Darbo partiją  ir partijos kandidatą Vitalijų Jaroščenką.

Darbo partijos Jonavos skyrius apsisprendė antrame rinkimų ture remti  Rimantą Sinkevičių.

Gerbiame šį žmogų  už sąžiningumą, dalykiškumą, kompetenciją, šalies verslo ir valstybės ūkio reikalų išmanymą.

Kviečiame visus, kurie pirmame ture balsavo už Darbo partiją ir Vitalijų Jaroščenką, spalio 25 dieną savo balsą atiduoti už R. Sinkevičių.

Darbo partijos Jonavos skyrius

Planuotuose debatuose E. Sabutis dalyvauti atsisakė

Naujienų portalas 15min.lt planavo spalio 20 d. surengti tiesiogiai transliuojamus debatus kandidatams į Seimą Jonavos vienmandatėje rinkimų apygardoje. Abu kandidatai – Lietuvos socialdemokratų darbo partijos narys Rimantas Sinkevičius ir Lietuvos socialdemokratų partijos narys Eugenijus Sabutis buvo pakviesti viešai diskutuoti įvairiais Jonavos gyventojams aktualiais klausimais. Tačiau E. Sabučiui atsisakius dalyvauti planuotuose debatuose, šie nebeįvyks.

Evelina Butkutė – Lazdauskienė

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDDP politinės kampanijos sąskaitos.

296 views