Savivaldybė

Rajono mokytojus pasveikino nuotoliniu būdu


Jonavos rajono savivaldybės meras ir administracijos vadovai Tarptautinės mokytojų dienos proga nuotoliniu būdu pasveikino rajono švietimo darbuotojų bendruomenę.

„Jūsų profesija – ypatinga. Savo darbu, patarimais ir pamokymais Jūs galite nulemti tolimesnę mokinio gyvenimo kryptį. Tai – ne tik didelė dovana, bet ir atsakomybė bei nelengva užduotis.

Tegul kasdienį prasmingą Jūsų darbą lydi neišsenkanti kūryba ir išmintis, entuziazmas ir kantrybė, o širdį džiugina mokinių dėkingumas ir tėvų pagarba.

Neblėstančios energijos, sveikatos ir optimizmo, sėkmingų ir kūrybingų mokslo metų“, – video sveikinime į rajono mokytojus kreipėsi meras Mindaugas Sinkevičius.

Visas rajono švietimo įstaigas pirmadienį pasieks gėlių puokštės, saldumynai ir apsauginės veido kaukės su naujuoju Jonavos miesto logotipu.

„Šiandien, deja, negalime susitikti, paspausti rankų, tačiau norime pasakyti didelį ačiū kiekvienos švietimo įstaigos bendruomenei už jų kantrybę ir didžiules pastangas, kad ugdymo procesas sėkmingai tęstųsi ir šiuo sudėtingu mums visiems laiku“, – sakė rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė.

Tarptautinės mokytojų dienos proga sveikimo žodžių sulaukė ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai.

238 views