Naujienos

Profesinės šventės proga pasveikinti Jonavos medikai


Jonavos rajono savivaldybės atstovai trečiadienį pasveikino rajono medikus, slaugytojus, kitus sveikatos specialistus su Medicinos darbuotojų diena.

Šventinio renginio metu būrys medicinos darbuotojų apdovanoti Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus padėkomis. Mero sveikinimus rajono medikams perdavė jo pavaduotoja Birutė Gailienė, praneša savivaldybė.

 „Jūs kiekvieną dieną saugote žmonių sveikatą, gelbėjate gyvybes. Vieni iš jūsų padedate ateiti į šį pasaulį, kitiems tenka laikyti žmogų už rankos, kai šis mūsų pasaulį palieka. Misija, kurią vykdote tapo ypač ryški per pastaruosius metus – jei kas anksčiau dar galvojo, kad mediko buvimas šalia yra savaime suprantama duotybė, tai dabar jau visi suprato, kokia tai yra didelė vertybė, kurią turime branginti ir saugoti. Ačiū jums“, – medikams dėkojo B. Gailienė.  

Medicinos darbuotojus taip pat sveikino Seimo narys Eugenijus Sabutis, savivaldybės Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, komiteto narys Nerijus Šalūga, administracijos direktoriaus pavaduotoja Lineta Jakimavičienė.

Jonavos rajono savivaldybės mero padėkos raštu už laboratorinės medicinos vystymą ir naujų technologijų įdiegimą apdovanota Jonavos ligoninės Laboratorijos skyriaus vedėja Vidmantė Majauskienė, o Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriaus gydytoja Vanda Vilpišauskaitė – už reabilitacijos paslaugų užtikrinimą pacientams COVID-19 pandemijos laikotarpiu.

Konsultacinės poliklinikos vyresnioji slaugytoja Auksė Galeckienė apdovanota už puikų Konsultacinės poliklinikos darbo koordinavimą bei dėmesį pacientams.

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Linai Jankuvienei padėkos raštas įteiktas už Kraujo tarnybos darbo užtikrinimą, o Anesteziologijos reanimacijos skyriaus slaugytojo padėjėjai Veronikai Levinskienei – už kruopštų ir rūpestingą darbą operacinės padalinyje.

Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro specialistams taip pat skirtos mero padėkos. Šeimos gydytojai, Ruklos ambulatorijos vedėjai Astai Motuzienei – už ilgametį darbą Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre ir  darbą su Ruklos pabėgėlių centro pacientais. Bendruomenės slaugytojai Jūratei Šakėnienei – už ilgametį darbą Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre, už darbą slaugos komandoje bei už  labai malonius iš šiltus pacientų atsiliepimus.

Suaugusiųjų gydytojui psichiatrui Saulių Juočiui padėkota už ilgametį darbą Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre, šiltus pacientų bei darbo kolegų atsiliepimus.

Jonavos greitosios medicinos pagalbos stoties Sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Mačikūnienė ir paramedikas-GMP automobilio vairuotojas Valdas Daunoravičius pagerbti už gautas padėkas ir atsiliepimus iš pacientų.

Jonavos visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Danutei Kačegavičienei mero padėka įteikta už atsakingą požiūrį ir kruopštumą, iniciatyvumą ir profesionalumą vykdant visuomenės sveikatos stiprinimą Jonavos rajone.

Jonavos rajono medicinos darbuotojai šventinėje popietėje susirinko po kelių metų pertraukos: pandemijos metu Medicinos darbuotojų diena kelis kartus minėta Jonavos ligoninės kieme. Tuomet vykusius minėjimus dauguma medikų stebėjo pro ligoninės langus, iš savo darbo vietų.

935 views