Reklama

Priemonės nagų priežiūrai – kaip išsirinkti?


Manikiūras bei nagų lakavimas namuose – įmanoma misija. Visgi, norint viską atlikti kokybiškai, itin svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Į tai įeina ne tik nagų lakas, tačiau ir papildomi įrankiai.

Šiais laikais rinka yra tiesiog perpildyta skirtingais produktais, kurie Jums palengvins manikiūro procesą. Visgi, populiariausiu pasirinkimu išlieka Didier Lab kosmetika nagams.

Tai kokybiškos priemonės už prieinamą kainą – dėl šios priežasties, žmonės pastarąsias tiesiog dievina. Kita vertus, jei dar tik pradėjote domėtis manikiūro bei nagų lakavimo procesu namuose, reikėtų aptarti esminius tinkamų priemonių įsigijimo aspektus. 

Nagų lako pasirinkimas

Nemaža dalis asmenų tinkamą laką renkasi pagal šio spalvą. Tai išties suprantamas sprendimas, tačiau norėdami kokybiško produkto, dėmesį turėtumėte atkreipti ir į kai kuriuos kitus aspektus, pavyzdžiui, šepetėlį. Geriausia, jog šis būtų vidutinio ilgio ir ne per daug gauruotas. Taipogi, atsižvelkite į tai, ar pastarojo šereliai yra vienodos apimties.

Žinoma, nepamirškite apsispręsti dėl to, koks nagų lakas Jums reikalingas – paprastas ar gelinis. Taipogi, atsižvelkite į individualiai geriausią kainą. Šiais laikais, egzistuoja daugybė skirtingų produktų, todėl garantuotai rasite sau tinkamą variantą. Tačiau, nepamirškite, jog nagų laką svarbu tinkamai prižiūrėti, kad šis kuo ilgiau išlaikytų pradinę savo konsistenciją.

Svarbiausi manikiūro įrankiai

Tam, jog galėtumėte susikurti puikiai atrodantį manikiūrą, svarbu įsigyti šiam reikalingus įrankius. Į tai įeina tokie produktai, kaip nagų dildė, žirklės odelėms, freza ir jos antgaliai. Be abejo, pastarųjų gali būti gerokai daugiau – viskas priklauso nuo individualių prioritetų. Tačiau, patariame nesirinkti pačių pigiausių priemonių ir investuoti į brangesnius, bet kokybiškus variantus. Tinkamai atliktas manikiūras yra toks pat svarbus, kaip lakavimo procesas, todėl rinkitės atsakingai.

Papildomos priemonės

Jeigu nagus lakuojate itin retai, didelių investicijų Jums tikriausiai neprireiks. Tam pakaks kelių skirtingų lako rūšių, dildės ir žirklių. Kita vertus, norintiems tuo užsiimti kur kas dažniau, reikėtų apsvarstyti papildomų priemonių įsigijimą. Pavyzdžiui, nemaža dalis asmenų dievina nagų odelių aliejų. Taipogi, jeigu planuojate nagus lakuoti su geliu, reikėtų įsigyti specialią lempą, kuri padės greičiau viską sutvirtinti.

Nepamirškite, jog šiais laikais yra daugybė priemonių, kurios palengvins manikiūro procesą – belieka nusistatyti savo biudžetą bei kibti į paieškas. Tačiau, norint rasti tikrai kokybiškus produktus, svarbu į tai šiek tiek investuoti. 

164 views