Naujienos

Prašo paaiškinti, kas atsitiko stadiono vejai?


Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius prašo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) vadovų paaiškinti, kas atsitiko miesto centrinio stadiono vejai: kodėl futbolo aikštės viduryje išdegė du didžiuliai žolės ratai?

„Gal čia ateiviai buvo nusileidę? Ar JKKSC jau net laistyti ir prižiūrėti stadiono nesugeba? Gėda ir nusivylimas“, – internete pasirodžiusias stadiono nuotraukas įvertino rajono meras, praneša savivaldybė.

JKKSC teigimu, esama laistymo sistema nėra pajėgi užtikrinti kokybišką aikštės laistymą didėlės sausros metu, kuri tęsiasi daugiau kaip dvi savaites, o papildomai naudojamas aikštės laistymas rankiniu būdu nėra toks efektyvus, kaip laistymo sistemos ir reikiamą rezultatą yra sunku pasiekti.

„Vykdomas intensyvus aikštės laistymas rankiniu būdu, mechaniškai šukuojama sena nuvytusi žolė. Yra parengtas darbų aprašas ir sąmata esamos aikštės laistymo sistemos rekonstrukcijos darbams. Šiuo metu Statybos ir remonto skyrius organizuoja laistymo sistemos rekonstrukcijos darbų pirkimą“, – teigiama JKKSC direktorės pavaduotojo ūkio ir bendriems reikalams Vidmanto Šidlausko komentare.

Birželio pradžioje atidarytame atnaujintame miesto stadione buvo pastatytos visiškai naujos tribūnų patalpos, įrengti persirengimo kambariai sportininkams, treneriams, teisėjams, patalpos žurnalistams, VIP ložė.

Stadione LFF I lygos namų rungtynes žaidžia Jonavos futbolo klubas FK „Jonava“.

Artimiausios I lygos rungtynės čia numatytos liepos 30 dieną.

V. Kalpoko nuotr.

1114 views