Naujienos

Po karantino veiklą pradeda Chemikų veteranų klubas


Liepos 9-ąją Jonavos kultūros centre įvyko Chemikų veteranų klubo, vadovaujamo Joanos Tatarūnienės, ataskaitinis susirinkimas, kuriame išsamiai aptarti praėjusių metų darbai, nemažai dėmesio skirta kultūrinei veiklai, analizuota finansinė padėtis.

Klubą sudaro 328 asmenys, į susirinkimą atvyko daugiau kaip pusė – 173 veteranai. „Ištrūkome iš karantino nagų, tikiuosi, kad koronavirusas nebesugrįš ir leis mums normaliai gyventi. Sveikinu visus susirinkusiuosius su įsibėgėjusia vasara, viliojančia ir kviečiančia džiaugtis kiekviena diena, kurią mums dovanoja gyvenimas.

Kiekvienais metais į mūsų kraitę įkrenta metai, bendražygius pasišaukia Amžinosios ramybės uostas. Pagerbkime Išėjusiuosius tylos minute, – kreipdamasi į susirinkusiuosius, kalbėjo J. Tatarūnienė.  –  Visada stengiamės vieni kitiems pasakyti ką nors gera. Tegul jūsų šeimas lydi sveikata, džiaugsmas, gėris ir sėkmė.“

Ji įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus, praeityje kūręs ir puoselėjęs „Azoto“ gamyklą, vėliau pavadintą akcine bendrove „Achema“, sulaukęs garbaus amžiaus, turi būti gerbiamas. „Kažkada gamyklą kūrėme mes, o dabar džiaugiamės jaunąja karta, linkime visiems achemiečiams kruopštaus ir sutelkto darbo, sėkmės ir gerų gamybos rezultatų“, – linkėjo klubo pirmininkė.

J. Tatarūnienė pabrėžė, kad klubo sėkminga veikla priklauso nuo akcinės bendrovės valdybos teikiamos paramos. „Jeigu mūsų neparemtų įmonės vadovybė, mūsų klubo veikla netektų prasmės. Praėjusių metų pabaigoje „Achemos“ valdybos pirmininkė p. Lidija Lubienė, akcinės bendrovės generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas mūsų veiklą įvertino palankiai ir klubui skyrė 15 tūkstančių eurų finansinę paramą. Dėkojame jiems už veteranams skiriamą dėmesį ir pagarbą garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms“, – teigė J. Tatarūnienė.

Pranešėja atkreipė dėmesį į gražų bendravimą su įmonės administracija. Geranoriškus santykius patvirtina ir  techninėje bibliotekoje surengta rankdarbių paroda, kurios atidaryme dalyvavo ne tik eksponuojamų darbų autoriai, bet ir gen. direktorius R. Miliauskas, „Achemos“ personalo direktorė Inga Jakučinskienė, kiti klubo darbštuolių idėjas remiantys žmonės.

Pasak pirmininkės, maloniai nuteikė projektas „Mes visi įdomūs ir reikalingi“, kurį įgyvendinant vyko užsiėmimai su moksleiviais, psichologinės valandėlės su jaunomis mamomis, advento vakaronė Justino Vareikio progimnazijoje ir t. t.

Praėjusiais metais klubo dvasinį pasaulį praturtino spektaklis „Velnio nuotaka“, žiūrėtas Kauno pilyje, Jonavos kultūros centre vykęs spektaklis „Keturios istorijos“, 2019-ųjų palydos su „Lietuvos“ ansambliu. Koronaviruso pandemija sužlugdė klubo narių planus – atėmė suplanuotas keliones, teatrų lankymus, teko nukelti net ataskaitinį susirinkimą, turėjusį įvykti kovo mėnesį. J. Tatarūnienė viliasi, kad klubas atsigaus ir vėl galės turiningai leisti laiką.

Visos veteranų klubo tarybos vardu už pareigingumą ir pasiaukojimą ji padėkojo ilgametei buhalterei Vandai Matiušaitienei, dėl sveikatos atsisakiusiai šių pareigų. Nuo šiol ją pakeitė Ramutė Štuikienė. Padėkos išsakytos daugeliui aktyvių ir veiklių sambūrio moterų.

„Visiems klubo nariams linkiu sveikatos, noro bendrauti, gražių sumanymų, kuriuos įgyvendinsime kartu. Savo išradingumą ir kūrybinę ugnelę panaudokite klubo veikloje, visų mūsų labui. Nepamirškite dovanoti vienas kitam gerą žodį, gerą nuotaiką, kiekvienos dienos laukime kaip šventės“, – linkėjo Chemikų veteranų klubo pirmininkė J. Tatarūnienė.

Teksto aut. Irena Nagulevičienė, nuotr. aut. Audrius Reipa

517 views