R_Sinkevicius
Naujienos

Per karantiną susituokę kauniečiai medaus mėnesį leido Jonavos „užsienyje“


Kauniečiai Rokas ir Reda Zarauskai, supratę, kad negalės praleisti suplanuoto medaus mėnesio užsienyje, nusprendė nenuleisti rankų ir originaliai pasimėgauti vienas kito draugija Lietuvoje – aplankė net keturias „užsienio šalis“, o tiksliau, kaimelius – Prancūziją, Šveicariją, Angliją ir Italiją Jonavos rajone.

Gegužės 22 dieną susituokusi pora per medaus mėnesį aplankė Paryžių, Šveicariją, Londoną ir Veneciją, rašo Goda Prapuolenytė-Leonavičienė portale lrytas.lt.

„Prasidėjus karantinui supratome, kad negalėsime pasimėgauti tikruoju medaus mėnesiu, kuris turėjo būti Kuboje. Tuo metu ruošėmės ne tik vestuvėms, bet ir ieškojome naujos gyvenamosios vietos. Prieš akis buvo įjungtas Lietuvos žemėlapis.

Tuomet dar būsima žmona Reda pajuokavo, jog išsinuomavus brangų butą, galėtume nukeliauti tik į lietuvišką Londoną ar Šveicariją, – apie kilusią idėją lrytas.lt pasakoja Rokas. – O tada pagalvojome, jeigu mūsų laukia karantininės vestuvės, kodėl nesuorganizavus ir karantininio medaus mėnesio?“ 

Prie kiekvienos šios gyvenvietės ženklo Reda ir Rokas pasidarė mini fotosesiją – vienur įsiamžino tiesiog kartu, kitur net surengė pikniką. 

Poros nuotraukomis facebooke jau pasidalino daugiau kaip 500 žmonių.

Šaltinis: lrytas.lt

661 views