Naujienos

Patvirtinti nauji COVID -19 atvejai Rukloje – užsikrėtė NATO kariai


Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, kovo 24 d., popietę, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinta dar šešiolika naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 203 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

Kauno klinikų laboratorijoje nustatyta 10 atvejų. 3 iš jų diagnozuoti Kauno mobiliajame punkte – su šiais pacientais jau susisiekta arba bus susisiekta artimiausiu metu, instruktuota, kaip elgtis.

Kiti 7 užsikrėtusieji – užsieniečiai. Krašto apsaugos ministerija patvirtino, kad tai – Rukloje dislokuoti NATO priešakinių pajėgų bataliono kariai.

„Susirgę sąjungininkų kariai yra gydomi specialiai tam skirtoje patalpoje karinėje teritorijoje, kur juos prižiūri karo medikai.

Ten pat buvo imami ir mėginiai viruso tyrimams.

Savaitgalį susirgęs karys ir dar keturi olandų kariai, kuriems pasireiškė ligos požymiai vakar, jų vadovybės sprendimu, buvo išskraidinti į Nyderlandus. Pasak NATO pajėgų atstovų, šie užsienio kariai buvo išskraidinti gydytis savo šalyje taip tausojant Lietuvos medicinos pajėgumus“, – sakoma KAM pranešime.

2516 views