Naujienos

Pasveikinti mokslus baigę AB „Achema“ darbuotojai


Didžiausia Lietuvoje trąšų gamintoja AB „Achema“ penktadienį tradiciškai paminėjo Žinių dieną, kurios metu įmonės vadovai pasveikino šiais metais aukštąsias mokyklas baigusius darbuotojus. 2020 m. aukštąjį mokslą baigė net 20 achemiečių – paskutinį kartą tiek daug absolventų įmonė sveikino prieš dešimt metų.

Devyni AB „Achema“ darbuotojai šiemet įgijo profesinio bakalauro laipsnius, du – bakalauro, devyni tapo magistrais. Didžioji dalis rinkosi specialybes, kurios itin aktualios Jonavos įmonei: chemijos, mechanikos, aplinkos, elektronikos, elektros inžinerijos mokslus.

Achemiečiai išsilavinimo siekė KTU, VDU, Kauno technikos kolegijoje, o taip pat Kauno, Utenos ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijose.

„Džiaugiamės ir sveikiname darbuotojus, kurie gilina savo žinias ir randa laiko mokslui. Investicija į žinias – pati geriausia, ji visada atsiperka“, – įmonės darbuotojams sakė AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.

Darbuotojus pasveikinusi Personalo ir bendrųjų reikalų direktorė Inga Jakučinskienė pasidžiaugė, kad aukštojo mokslo diplomų siekia ne tik įmonės jaunimas, bet ir jau daug metų AB „Achema“ dirbantys specialistai.

„Darbuotojų nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra tai, ką mes visada skatiname ir ko visada siekiame, nes bendrovėje „Achema“ vienas iš svarbiausių prioritetų yra darbuotojų kvalifikacija ir kompetencija“, – sakė personalo vadovė.

Baigusiųjų mokslus AB „Achema“ darbuotojų amžius siekia nuo 24 iki 50 metų, o kai kurių specialistų darbo stažas gamykloje – 12 metų. Šiuo metu apie 37 proc. visų AB „Achema“ darbuotojų yra įgiję aukštąjį išsilavinimą.

963 views