Laisvalaikis

Pasaulis Knygų terasoje – visą vasarą trunkantis renginių ciklas


Jonavos viešosios bibliotekos Knygų terasai šią vasarą – penkeri! Su kiekvienais metais ji tampa vis aktyvesnio kultūrinio vyksmo vieta. Galimybė visą parą pasiimti knygą, turiningo laisvalaikio veiklos, renginiai ir įvairūs susitikimai į šią miesto erdvę traukia įvairaus amžiaus gyventojus.

Mažiesiems jonaviečiams ir mieste vasarojančioms šeimoms čia rengiamas visą vasarą trunkantis renginių ciklas. Kiekvieną birželio, liepos ir rugpjūčio trečiadienį, nuo 11 val., į terasoje vykstančius renginius skuba ne tik vasaros dienos stovyklų lankytojai, darželių auklėtiniai, bet ir mažamečius vaikus auginančios atostogaujančios šeimos.

​2021 m. renginių ciklo tema – „Pasaulis Knygų terasoje“. Kviečiame mažuosius lankytojus leistis į kupiną įspūdžių kelionę po literatūros, kūrybos, vaizduotės pasaulį.

Jau visai netrukus, birželio 2 d., iškilmingai pakelsime kelionės burę ir lankytojus pakviesime į „Labaiteatro“ interaktyvų muzikinį spektaklį „Aplink pasaulį 2“. „Labaiteatras“ yra teatras, ir mums su jumis – Labai!“ – sako teatro aktoriai ir nekantrauja susitikti su mažaisiais jonaviečiais.

Visus vasaros trečiadienius Knygų terasoje smalsieji lankytojai susitiks su įvairiais rašytojais ir knygų iliustratoriais: Inga Dagile, Kotryna Zyle, Tomu Dirgėla, Virgiu Šidlausku, Aušra Kiudulaite, Agne Nananai, Benu Bėrantu, Vilija Kvieskaite, Dovile Zavedskaite ir kitais.

Vasarai persiritus į antrą pusę, miesto gimtadienį pasitiksime su „Knygų vaikų“ – nuostabių koncertuojančių rašytojų grupės – koncertu! Artėjant atostogų pabaigai, vasarą išlydėsime su pasaulio pučiamaisiais instrumentais bei visiems gerai žinomo Sauliaus Petreikio atliekama muzika.

​Keliavimo būdų yra įvairiausių: traukiniais, lėktuvais, laivais, pėstute ar autobusais! O mes kviečiame keliauti mintimis su knygų kūrėjais pro jų eilutėmis ir paveikslėliais nudailintus paslaptingus pažinimo vartus į nuostabų fantazijos ir kūrybos pasaulį!

Norintys dalyvauti turėtų iš anksto užsiregistruoti el. paštu: rasyk@jonbiblioteka.lt.

Renginiai yra projekto „Pasaulis Knygų terasoje“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Jonavos rajono savivaldybė.

Jonavos viešosios bibliotekos info.

835 views