Savivaldybė

Paparčio žiedų kūrėjams – padėkos ir atminimo dovanėlės


Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė padėkojo „Atrask paparčio žiedą Jonavoje” iniciatyvos dalyviams – jiems įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės, praneša savivaldybė.

Džiaugiamasi, kad prie pirmą kartą vykusios iniciatyvos prisijungė 14 kūrėjų – pavienių žmonių ir organizacijų. Jų sukurti kūriniai prieš Jonines papuošė skirtingas miesto erdves.

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai rinko ir jiems labiausiai patikusį paparčio žiedą, kuriuo buvo pripažintas Jonavos lopšelio – darželio „Bitutė” „Čiauškučių” grupės kūrinys. Apdovanojimas už tai įteiktas Joninių šventės metu.

Tikimasi, kad ši iniciatyva taps nauja miesto tradicija ir kitais metais gyventojai vėl bus pakviesti kurti bei atrasti paparčio žiedus Jonavoje.

„Jonaviečiai – kūrybingi žmonės: ne vienus metus visi kartu kuriame kalėdinį eglučių miestelį, o dabar dar ir paparčio žiedus. Negali tuo nesidžiaugti. Tad linkiu visiems naujų idėjų ir neišsenkančio kūrybiškumo, kad kitais metais mūsų „papartynas” pražystu dar didesniu kiekiu žiedų”, – kalbėjo B. Gailienė.

81 views