Sportas

Paaiškėjo Jonavos „Cbet“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimų datos


Sausio 9 d. turėjusios vykti KMT ketvirtfinalio rungtynės tarp Jonavos „Cbet“ ir Kauno „Žalgirio“ Jonavos sporto arenoje vyks ateinantį sekmadienį, o dvikova Garliavoje nukelta porai dienų ir vyks ateinantį antradienį.

Tuo tarpu rytoj, sausio 13 d., 18 val. Jonavos komanda namų arenoje priims Vilniaus „Rytą”. Jonavos komandai rytojaus susitikime tikrai negalės padėti nuo Covid-19 nepasveikę Edvinas Šeškus ir Tomas Zdanavičius.

Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje?

Naujųjų 2022 metų pirmąją dieną Jonavos komandą papildė iš Utenos „Uniclub-Casino“ persikėlęs puolėjas Tomas Zdanavičius.

Tiesa, puolėjas daug laiko įsilieti į komandą neturėjo ir jau sausio 2 d. padėjo komandai rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“. Tos rungtynės „CBet“ krepšininkams nesusiklostė ir susitikimą „Cido“ arenoje jonaviečiai pralaimėjo 19 taškų skirtumu.

Po tokio nesėkmingo pasirodymo Aukštaitijoje atrodė, kad už kelių dienų laukia KMT pirmasis ketvirtfinalio susitikimas su Eurolygoje rungtyniaujančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Rungtynių išvakarėse jonaviečius pasiekė nemalonios naujienos, nes dviejų krepšininkų atlikti Covid-19 testų rezultatai buvo teigiami.

Kahlil‘as Thomas‘as ir Evaldas Šaulys buvo priversti nedelsiant atsiskirti nuo komandos. Negana to, po pakartotinių tyrimų paaiškėjo, kad ir Edvinas Šeškus serga Covid-19.

Nukeltas KMT susitikimas turėjo įvykti sausio 9-ąją, bet tada rungtynių dienos rytą, komandos naujokas Tomas Zdanavičius pasijuto nekaip, o jo atliktas Covid-19 testas buvo teigiamas ir rungtynės buvo nukeltos antrą kartą per vieną savaitę.

Panašu, kad trečiąjį kartą susitikimo nukelti nereikės, o ketvirtfinalis su Kauno „Žalgiriu“ Jonavos sporto arenoje įvyks jau ateinantį sekmadienį  – sausio 16 d., 18:00val.

Pagal Jonavos „Cbet“ info.

565 views