Naujienos

NKL finalo ketvertas vyks Jonavoje


NKL 2020-2021 metų sezono finalo ketvertas vyks Jonavos sporto arenoje. Šiemet sezoną vainikuosiančios lemiamos kovos truks tris dienas – finalo ketvertas bus surengtas balandžio 1-3 dienomis.

Balandžio 1 d., ketvirtadienį, įvyks abu pusfinaliai, kitą dieną bus žaidžiamos rungtynės dėl trečiosios vietos, o balandžio 3 d., šeštadienį, įvyks mačas dėl 2020-2021 metų sezono NKL čempiono titulo.

Pusfinalius ir rungtynes dėl trečiosios vietos tiesiogiai transliuos Delfi TV, o kovą dėl titulo bus galima išvysti per televiziją, Info TV eteryje.

„Reikia džiaugtis, kad su visais COVID-19 viruso iššūkiais iš posūkio jau išėjome į finalo tiesiąją, – sakė NKL vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas. – Labai tikimės, kad finalo tiesioji mums nesibaigs nemaloniu siurprizu ir galėsime suplanuotomis datomis baigti sezoną. Džiaugiamės, kad visos komandos disciplinuotai laikėsi COVID-19 protokolo, labai kantriai ir lanksčiai žiūrėjo į visus susirgimus bei begalę tvarkaraščio pokyčių. Dėkoju visiems už kantrybę.“

Vadovaujantis Vyriausybės nutarimais, finalo ketvertas vyks be žiūrovų.

Pirmąją finalo ketverto dieną, balandžio 1 d., tarp pusfinalio rungtynių bus surengtas Snaiperio konkursas, kurį transliuos Delfi TV. Per finalo rungtynių pertrauką bus apdovanoti 2020-2021 metų NKL sezono geriausieji.

Jonavos arena NKL yra viena moderniausių ir didžiausių – ji talpina 2 tūkst. žiūrovų. Arena buvo atidaryta prieš ketverius metus. Finalo ketvertas Jonavoje taip pat vyko 2018 ir 2019 metais. 2019-2020 metų sezonas dėl COVID-19 viruso nebuvo baigtas.

NKL info.

276 views