Naujienos

Neįgaliųjų dienos proga miestą puošia šilti apkabinimai


Gruodžio 3-ąją, minint Tarptautinę neįgalių žmonių dieną, Jonavos rajono savivaldybė dalyvauja prasmingoje Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro akcijoje.

Pandemijos metu kūrybiškas Neįgaliųjų dienos minėjimo simbolis – rankos su žinute „NORIU TAVE APKABINTI!“ papuošė ne tik medžius prie daugelio miesto įstaigų bei organizacijų, bet ir Santarvės aikštėje žaliuojančių eglių kamienus, praneša savivaldybė.

Simboliniu apkabinimu per nuotolį Jonava reiškia palaikymą vienai jautriausių mūsų visuomenės grupių.

„Džiaugiamės, kad šiemet prie akcijos prisijungė tiek daug įstaigų, kurios taip aktyviai puošė medžius apkabinimo simboliais.

Visi žinome, kokia stipri apkabinimo galia. Kokie gražūs bebūtų žodžiai, jie neįstengs sušildyti stipriau nei žmogaus rankos.

Pasaulį apėmusios pandemijos laikotarpiu mes negalime susitikti, apsikabinti, tad kviečiame apkabinti vienas kitą širdimi ir mintimis, taip išreiškiant savo meilę, rūpestį, dėmesį, supratimą ir palaikymą vieni kitiems.

Minėdami Tarptautinę neįgalių žmonių dieną, norime palinkėti visiems iš mažiausių kasdieninių smulkmenų surinkti begalę šviesių gyvenimo akimirkų ir dienų, tarsi mažų kelionių, kupinų kūrybos, įvairių sumanymų ir svajonių!“, – sako Jonavos rajono Neįgaliųjų veiklos centro direktorė Aurika Matutienė.

116 views