Naujuosius metus pergalingai pradėjo Jonavos „Vikingai“

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje pradėtos dešimtojo turo rungtynės. Naujuosius metus pergalingai pradėjo Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, kurie pergales iškovojo įmušdami po penkis įvarčius.

Jonavos sporto arenoje šeštadienį „Vikingai“ 5:1 nugalėjo po saviiziolacijos sugrįžusią „Panevėžys-Sportidus“ komandą.

Šiose rungtynėse atrodė, kad per pirmą kėlinį komandos išvis neįmuš įvarčių, bet kėlinio pabaigoje į „Vikingų“ vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys ir jį realizavęs Tomas Salamanavičius išvedė „Sportidus“ į priekį.

Tačiau Jonavos komandos reakcija po pertraukos jiems buvo negailestinga. „Vikingai“ dominavo aikštėje ir per antrą kėlinį sumušė net penkis įvarčius be atsako. Tų įvarčių galėjo būti ir daugiau, bet rungtynių pabaigoje jie neįmušė 10 metrų baudinio.

„Vikingų“ gretose du kartus pasižymėjo Jurijus Jeremejevas, o po kartą – Paulius Osauskas, Arsenijus Buinickij ir Gytis Vasylius.

Ši pergalė leidžia „Vikingams“ toliau rikiuotis pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Panevėžys-Sportidus“ su 6 taškais lieka aštuntoje vietoje.

Kitose rungtynėse Jonavos sporto arenoje FA „Šiauliai“ 5:4 palaužė Vilniaus „TurboTransfers“, kurie šįkart į rungtynes atvyko aštuoniese.