Sportas

Naujojo „Optibet futsal A lygos“ sezono gairės


Prabėgus dviem savaitėms po pasibaigusio FIFA pasaulio futsal čempionato į sales sugrįš ir stipriausi Lietuvos salės futbolo klubai. Naujajame sezone dėl čempiono titulo, kaip ir pernai, varžysis dešimt klubų.

„Džiugu, kad pavyko išlaikyti stabilų komandų skaičių, tačiau, nepaisant to, pasikeitimų šiek tiek bus. Turnyre nebelieka „Šiaulių“ ir Panevėžio „Sportidus“ vardų, tačiau atsiranda SFK „Panevėžys“ ir „Klaipėda City“.

Taip pat grįžtame prie aštuonių komandų atkrintamųjų varžybų sistemos. Tai reiškia, kad septinta ir aštunta reguliaraus sezono komanda šiame sezone varžysis atkrintamosiose, o pirma ir antra šį etapą pradės ne nuo pusfinalio (kaip pernai), o nuo ketvirtfinalio“, – sakė salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Per reguliarųjį sezoną komandos sužais po 18 rungtynių (dviejų ratų sistema), tuomet aštuonios geriausios prasibraus į atkrintamąsias varžybas. Jų kiekviename etape bus kovojama iki dviejų pergalių.

„Gera žinia ta, kad kaip ir pernai, tiesiogiai bus transliuojamos absoliučiai visos lygos rungtynės. Tiesa, šiemet daugiau dėmesio skirsime centrinėms turo rungtynėms“, – sakė K.Dieninis.

Čempionatas startuos spalio 16 dieną, finišuos – paskutinę kitų metų kovo savaitę. Dėl čempiono vardo varžysis šie klubai: „Kauno Žalgiris“, Jonavos „Vikingai“, „Gargždų pramogos“, „Akmenė-Šiauliai“, Vilniaus „Turbotransfers“, Alytaus „Dainava“, Mažeikių VIP, „Radviliškis“, SFK „Panevėžys“, „Klaipėda City“.

futsal.lt info.

286 views