Naujienos

Naujas UAB „Transchema“ pastatas išdygo per devynis mėnesius


Netrukus įmonės UAB „Transchema“ pamainomis dirbantis personalas švęs įkurtuves. Per mažiau nei metus buvo pastatytas erdvus, šiltas, šviesus ir, svarbiausia, saugus naujasis K-278 pastatas.

Įmonės vadovas Jonas Varkulevičius pasakoja, kad iš pradžių buvo suplanuota senojo pastato renovacija. Jis buvo gerokai nusidėvėjęs, o jo būklė kasdien vis prastėjo. Dėl sandarumo trūkumo, mažų langų bei prastos ventiliacijos sistemos patalpose kaupėsi pelėsis ir drėgmė, šaltuoju metų laiku buvo vėsu, trūko dienos šviesos.

Pernai spalio 16 dieną į įmonę atvykusi koncerno „Achemos grupė“ valdybos pirmininkė Lidija Lubienė apžiūrėjo pastatą ir nurodė jo neberenovuoti, o pradėti naujo statybą.

„Vadovaudamiesi koncerno „Achemos grupė“ valdybos pirmininkės nurodymais, šių metų vasario 14 dieną pradėjome paruošiamuosius naujojo pastato statybos darbus. Buvo pradėtas derinti projektas, sklypo planas, skelbiamas konkursas rangovui išrinkti, vyko derybos, pasiūlymų svarstymai. Šiuo metu statybos artėja į pabaigą, ruošiamės pastato pridavimui“, – pasakoja J. Varkulevičius.

Šiame naujame UAB „Transchema“ pastate vienos pamainos metu darbuosis apie 15 žmonių: budėtojai-darbų organizatoriai, priėmėjos-išdavėjos, šilumvežio mašinistai bei jų padėjėjai-vagonų sukabinėtojai, iešmininkai, geležinkelio riedmenų valytojai, iešmininkai-vagonų tikrintojai. Taip pat čia savo darbo vietas turės ir 3 dieninio personalo darbuotojai: logistikos tarnybos vadovė, logistikos tarnybos vadybininkė ir technikas-instruktorius.

„Tikimės, kad pagerintos darbuotojų darbo sąlygos teigiamai atsilieps ir jų motyvacijai bei darbo našumui“, –  sako įmonės vadovas.

Koncerno „Achemos grupė“ info.

435 views