Reklama

Naujas lietuviškas spektaklis kviečia vaikus pažinti kosmosą


Naujas edukacinis spektaklis vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“ kviečia mažuosius žiūrovus geriau pažinti mus supančią visatą ir dangaus kūnus.

Lietuvių autorių sukurtą interaktyvų šou vaikams Jonavos žiūrovai galės išvysti lapkričio 28 d. Jonavos kultūros centre. „Interaktyvus spektaklis „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“ – ne tik smagi pramoga, bet ir edukacinė programa.

Kartu su jau pažįstamais herojais – profesoriumi H2O, Roka ir Roku – vaikai mokysis emocinę pusiausvyrą susigrąžinti padedančių kvėpavimo pratimų, šokio žingsnelių ir naujos Deivydo Zvonkaus spektakliui sukurtos dainos, o svarbiausia – praplės savo žinias apie mus supančius dangaus kūnus ir paslaptingąją visatą“,- sako „Gaudynių Marse“ kūrėjų komanda, 2022-aisiais pakvietusi šalies vaikus į pirmąjį savo spektaklį „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“.

Edukacinį interaktyvų spektaklį vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“ kuria režisierius Mantas Verbiejus, režisavęs tokius populiarius miuzikus ir roko operas kaip „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“, „Lituanica“, dokumentinius bei vaidybinius kino filmus ir muzikinius vaizdo klipus.

Muzikos autorius – kompozitorius, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir atlikėjas Deivydas Zvonkus, kurio sukurtą „Draugų dainą“ iki šiol dainuoja bene visi vaikai, matę spektaklį „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“.

„Gaudynių Marse“ scenografė ir kostiumų autorė – Liuka Songailaitė, pagrindinius vaidmenis atlieka teatro bei kino aktoriai Paulius Valaskevičius, Sima Tarvydaitė ir Justas Vanagas.

Techniškai inovatyvus edukacinis šou vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“ pasakoja istoriją apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O, dienomis pardavinėjantį ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą. Vieną dieną profesoriaus draugai Roka ir Rokas atvyksta į teatrą, kur sužino netikėtą žinią – spektaklis neįvyks, mat jo aktorius pagrobė skraidančia lėkšte iš kosmoso atvykę ateiviai.

Rokas, Roka ir žiūrovų salėje susirinkę vaikai nusprendžia išgelbėti aktorius iš kosmoso piratų gniaužtų. Į pagalbą jiems atskuba profesorius H2O – jo sukurtas teleportacinis mechanizmas perkelia visus į kosminį erdvėlaivį, kylantį į nuotykių kupiną gelbėjimo misiją kosmoso platybėse.

„Gaudynių Marse“ žiūrovai nebus tik pasyvūs stebėtojai,  ir maži, ir dideli dalyvaus spektaklio veiksme: visi gaus stebuklingas jėgas suteikiančias šviečiančias LED apyrankes – žybsius, kurių pagalba padės spektaklio herojams vykdyti įvairias užduotis. Po spektaklio vaikų taip pat lauks dovanėlės, norintys galės nusifotografuoti su profesoriumi H2O ir jo draugais.

Edukacinio šou vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“ pasirodymas Jonavoje –lapkričio 28 d. Bilietus platina Kakava.lt.

33 views