Kultūra

Naujametis ansamblio „Lietuva“ koncertas Jonavoje


Kviečiame pasitikti Naujuosius 2023 metus kartu! Naujamečiu laikotarpiu kasmet džiuginantis ansamblis „Lietuva“ pristato šventinę programą „Mes – Lietuva!“.

Šokio ir muzikos koncertas žada ne tik šventinę nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro.

Specialiai Naujiesiems metams skirtą programą atliks ansamblio „Lietuva“ choras, šokio grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras. Prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Naujametis koncertas nustebins tiek ištikimiausius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis gyva mūsų šalies istorija.

Dalis šventinių pasirodymų primins tokius ansamblio „Lietuva” projektus kaip programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, misterijos „Dievai ir žmonės” ir „Perkūnas”, „Lietuviškos giesmės” ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“.

Išskirtinius pasirodymus surengs ir ansamblio „Lietuva” solistai – sopranas Ilona Pliavgo, choreografė – šokėja Aušra Krasauskaitė, Saulius Vasiliauskis ir kiti.

Pakilios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – šventiškiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius!

Koncertas vyks gruodžio 28 d. 18:00 val. – Jonavos kultūros centre

59 views