Sportas

Moterų rinktinė žygį link Europos čempionato pradės Jonavoje


Gegužės 5–10 dienomis Lietuvoje bus surengtas atrankos turnyras, kuriame Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė rungsis prieš Serbijos, Slovakijos ir Šiaurės Airijos atstoves.

Šiandien UEFA būstinėje Nione ištraukti burtai suskirstė dalyvaujančias 24 Europos rinktines į preliminariojo ir pagrindinio etapo atrankos grupes.

Donato Gražulio treniruojama rinktinė savo žygį į Europos čempionatą pradės Jonavos sporto arenoje nuo preliminariojo etapo A grupės. Užėmus pirmąją vietą grupėje, lietuvės pelnytų teisę žaisti pagrindiniame atrankos etape rugsėjo mėnesį.

Prieš dvejus metus pirmą kartą suburta Lietuvos futsal moterų rinktinė naujausiame UEFA reitinge metų pradžioje pakilo į 20-ąją vietą. Reitingo lyderėmis ir toliau išlieka Ispanijos, Portugalijos ir Rusijos rinktinės.

„Moterys salės futbole dar yra gana naujas produktas, todėl mums buvo labai svarbu nepavėluoti į traukinį. Aišku, žiūrint į dabartinį reitingą – gražu, tačiau mes puikiai suprantame, kad jei sustosime, tai labai greitai viskas pasikeis mūsų nenaudai“, – sakė Lietuvos salės futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

2022 metų Europos futsal čempionato pirmąjį atrankos etapą įveikusi Lietuvos vyrų futsal rinktinė antrajame etape susitiks su Juodkalnijos rinktine.

Atkrintamųjų varžybų etapas turės būti sužaistas nuo balandžio 6 iki balandžio 15 dienos. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė pirmąsias rungtynes žais Juodkalnijoje, o atsakomąsias – Lietuvoje.

LFF info.

286 views