Verslas

„Modus Remote Solar Fund I“ įsigijo saulės jėgainių parką


Lietuvos banko licencijuotos fondų valdymo įmonės „Modus Asset Management“ įsteigtas ir valdomas uždarojo tipo fondas „Modus Remote Solar Fund I“ paskelbė apie pirmąją savo investiciją į jau pastatytas ir pilnai išnuomotas nutolusias saulės jėgaines.

Pirmoji fondo investicija bus nukreipta į keturias Lietuvoje esančias geografiškai nuo elektros energijos vartojimo vietos nutolusias saulės elektrines, teigiama fondo pranešime.

Galingiausia jų ir apskritai didžiausia šalyje – Šiaulių elektrinė (5 MW), antra pagal dydį – Žeimių jėgainė (4,2 MW, Jonavos rajonas) ir dvi mažesnės Širvintų (2,6 MW) bei Subačiaus (1,8 MW, Kupiškio rajonas) saulės elektrinės.

Pirmasis nutolusių saulės elektrinių parkas, anot pranešimo, bus išnuomotas daugiau nei 20 verslo klientų.

„Modus Remote Solar Fund I“ skirtas informuotiems investuotojams, minimali investavimo suma yra 125 tūkst. eurų, o investicijos trukmė – penkeri metai.

„Fondo siekiama grynoji grąža yra 10 proc. Bus siekiama mokėti 8 proc. dydžio metinius dividendus. Šiuo metu šalyje dominuoja nekilnojamojo turto fondai, tad investavimas į alternatyvios energetikos fondą yra puiki alternatyva išskaidyti savo investicijų portfelį“, – teigia „Modus Asset Management“ vadovas Povilas Pečiulis.

118 views