Kultūra

MO muziejus kviečia dalyvauti edukacijose


MO muziejus ir Kazickų šeimos fondas drauge įgyvendina naują iniciatyvą, skirtą socialiai jautrioms jaunuolių grupėms. Jaunuoliai kviečiami dalyvauti nemokamose MO edukacijose arba apsilankyti muziejuje savarankiškai.

Programa skirta jaunuoliams, kurie ne visada turi galimybę lankytis kultūros įstaigose bei artimiau susipažinti su moderniu menu bei parodomis, jose nagrinėjamomis temomis.

Tai yra vaikų ir jaunimo dienos centrų, globos namų auklėtiniai, nedidelių gyvenviečių (miestelių ir kaimelių), ypač nuo Vilniaus nutolusių, jaunimas.

MO muziejus ir Kazickų šeimos fondas kviečia organizacijas, atstovaujančias šias jaunuolių grupes, registruotis programoje ir dalyvauti nemokamose tarpdisciplininėse MO edukacijose arba apsilankyti muziejuje savarankiškai. Daugiau apie programą sužinoti ir joje registruotis galima ČIA.

Virtualios edukacijos

Programoje jaunuoliams yra siūlomos skirtingos MO muziejaus edukacijos. Diskusinius ir jaunuoliams aktualius klausimus keliančios emocinio intelekto lavinimo ir savęs pažinimo edukacijos, vizualinio mąstymo strategijos edukacijos ir formalaus ugdymo kontekstus išplečiančios integruotos pamokos. Muziejus taip pat siūlo naujausią, šį pavasarį pristatomą edukaciją „Istorijos iš lagamino“. Tai edukacija, lavinanti istorijų pasakojimo (angl. storytelling) įgūdžius.

Kol kas edukacijose kviečiama dalyvauti virtualiai. Gyvos edukacijos muziejuje galės vykti tada, kai tai bus leidžiama daryti atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje. Daugiau informacijos ir registracija į edukacijas ČIA.

MO muziejaus info.

234 views