Naujienos

Ministerija padidino finansavimą tiltui per Žeimių gatvę


Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič savo įsakymu iki 2,3 mln. eurų padidino finansavimą Jonavos miesto pėsčiųjų ir dviračių tiltui per Žeimių gatvę statyti. Apie tai pirmadienį praneša Susisiekimo ministerija.

Anksčiau buvo skelbiama, kad ministerija Jonavos projektui finansuoti skiria 1,5 mln. eurų. Padidinus finansavimą, ministerijos skiriamos lėšos siekia visą projekto vertę.

Finansavimas dviračių ir pėsčiųjų takams bei kitoms saugumo priemonėms įrengti padidintas ir kitoms savivaldybėms – iš viso iki 22,9 mln. eurų.

Lėšos pasieks Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus apskritis.

Minėtos lėšos yra skiriamos įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

Pėsčiųjų tiltas per Žeimių gatvę sujungs gyvenamąjį Kosmonautų rajoną ir kitoje judrios gatvės pusėje esančius Jonavos sporto areną, Joninių slėnį, miesto stadioną bei šioje vietoje taip pat planuojamą statyti baseiną. 

Pėsčiųjų – dviračių tiltą per Žeimių gatvę projektavo UAB „Šiltas namas“, statys – savivaldybės konkursą laimėjusi AB „Kauno tiltai“.

Projekte numatyta, kad tilto ilgis sieks 61 metrą, juo galės judėti pėstieji ir dviratininkai, numatytos prieigos neįgaliesiems. 


299 views