Verslas

Apdovanoti konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai


Jonavos miesto 271-ojo gimtadienio šventės metu pagerbti rajono verslo bendruomenės nariai ir apdovanoti trys konkurso „Sukurta Jonavoje“ laureatai.

Jonavos verslininkai šiemet konkursui buvo pateikę iš viso 11 paraiškų. Speciali rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinta komisija išrinko tris nugalėtojus, kurie apdovanoti aukso medaliais ir įgijo teisę konkurso simboliką naudoti savo prekių ar paslaugų žymėjimui bei reklamai. 

Konkurso laureatais tapo:

Po 14 metų emigracijos į Jonavą sugrįžęs Aivaras Silickas ir jo bendrovė UAB „Smaguriukas“, gaminantys šakočius. Konkurse nugalėjo šakotis „Vyrų džiaugsmas“.

Šį ir kitus Aivaro gaminius jau ragavo daugelis jonaviečių ir miesto svečių, juos užsako įstaigos ir įmonės. Nedidelį kiekį šakočių įmonė eksportuoja į Norvegiją.

IT ūkio priežiūros, konsultacijų, sistemų valdymo bei aptarnavimo bendrovė „Reception“, sukūrusi sąskaitų-faktūrų išrašymo bei administravimo įrankį „Sąskaitėlė“, skirtą smulkiam ir vidutiniam verslui bei vykdantiems individualią veiklą.

UAB „Ekoliepsna“ ir jų gaminamas inovatyvus granulių degiklis „Ekoliepsna“. Įmonės vadovas Laimonas Mačiulis teigia, kad jo komandos sukurtas daugiafunkcis prietaisas yra unikalus ir išskirtinis rinkoje.

„Sveikiname konkurso nugalėtojus ir visus kitus dalyvius – didžiuojamės visais Jūsų sukurtais gaminiais ir paslaugomis. Linkime didžiausios sėkmės versle ir laukiame naujų kūrybinių sprendimų ateityje“, – rajono verslininkus sveikino savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

A. Reipos nuotr.

Konkurse „Sukurta Jonavoje“ šiemet taip pat dalyvavo:

Ievos Šaltytės desertinė „Melisa studio“, kurioje gaminami rankų darbo desertai ir užkandžiai. Desertinė yra ir kūrybinės dirbtuvės tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, smagaus laiko praleidimo oazė ir individualių švenčių vieta.

Žmogus-orkestras Antanas Kirvelevičius ir jo per pandemiją pagaminti skrabalai. Anot meistro, tai pirmas toks muzikos instrumentas, pagamintas Jonavoje. Visoje Lietuvoje šiuo metu yra vos du ar trys skrabalų gamintojai.

Jelena Šimonienė pristatė skaitmeniniu būdu gaminamas emblemas ir įvairius spaudus ant marškinėlių, pagalvėlių arba paveikslų.

Kristijono Rainio pasiūlyta paslauga – valymas karštais garais, patalpų ozonavimas. Pasak Kristijono, valant garais nenaudojamos jokios cheminės priemonės, o išvalomi net ir itin sunkiai pasiekiami nešvarumai, tai padaroma kur kas greičiau ir lengviau, nei tradiciniais valymo metodais.

MB „GL Unit“ – aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė „Target“ ir įvairių orientacinių žaidimų, kelionių bei pramogų pasiūlymai Jonavoje. Dvi bičiulės Lina ir Gabija pačios kuria maršrutus bei skatina savo klientus aktyviai leisti laisvalaikį Jonavos apylinkėse.

„Valero sodybos“ Batėgaloje šeimininkė Renata Mikalauskienė konkursui siūlė senoviniame duonkepyje kepamą juodą naminę duoną, kurios receptą anūko Valero Mikalausko šeimai perdavė šioje sodyboje gyvenusi jo močiutė.

Konkursas „Sukurta Jonavoje“ šiemet įvyko jau šeštąjį kartą. Jis rengiamas bendradarbiaujant su rajono savivaldybės verslininkus vienijančiu partneriu – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialu. 

Konkurso tikslas – didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių bei paslaugų kūrimą.

Jonavos rajono savivaldybės info.

640 views