Naujienos

Metas ieškoti: skleidžiasi jonaviečių sukurti paparčių žiedai


 „Atrask paparčio žiedą Jonavoje“ – taip vadinasi Jonavos rajono savivaldybės iniciatyva, kvietusi jonaviečius kurti paparčio žiedus.

Į kvietimą atsiliepė 14 entuziastų – bendruomenių, įstaigų ir pavienių gyventojų, dar kartą patvirtinusių, kad jonaviečių fantazijai ribų nėra: skirtingose miesto erdvėse jau galima pamatyti ne tik estetiškus kūrinius, bet ir išmaniais sprendimais papildytas instaliacijas.

Apie jų įrengimo vietas pasufleruos specialus žemėlapis, tad nebėra ko laukti – eikite pasivaikščioti ir atraskite jau pražydusius paparčio žiedus Jonavoje.

Prie iniciatyvos „Atrask paparčio žiedą Jonavoje“ prisijungti kvietusi Jonavos rajono savivaldybė parengė dar vieną staigmeną: paparčio žiedus atradę ir nufotografavę gyventojai gali laimėti prizus.

Kaip tai padaryti? Nuotraukas, kuriose būtų matomi jonaviečių kūriniai, kelkite į socialinius tinklus „Facebook“  ir „Instagram“ bei būtinai pridėkite grotažymę #atraskpaparcioziedajonavoje.

Net keli laimingieji, išrinkti burtų keliu, laimės specialius Jonavos rajono savivaldybės prizus. Kuo daugiau nuotraukų įkelsite, tuo didesnė tikimybė, kad laimėtoju tapsite būtent jūs!

Gyventojų kūrinius eksponuoti planuojame iki birželio 25 dienos.

Jonavos r. savivaldybės info.

88 views