Sportas

Mažeikių VIP ir Jonavos „Vikingai“ sužaidė lygiosiomis

Antradienį Optibet Futsal A lygoje sužaistos kelios atidėtos rungtynės. Vienose iš jų pergalingą Jonavos „Vikingų“ žygį sustabdė Mažeikių VIP: rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1.

Šiose rungtynėse esminiai momentai įvyko antrojo kėlinio pradžioje, vos per dvi minutes.

Rezultatyviausias VIP žaidėjas Edgaras Baranauskas 23 minutę pelnė pirmąjį įvartį, bet jau kitą minutę VIP puolėjas Tadas Markevičius gavo raudoną kortelę, o į VIP vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

VIP komandai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės, kurios nutraukė „Vikingų“ komandos trijų rungtynių pergalingą seriją.

Kitose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ sugebėjo nesunkiai susidoroti su ŠSPC „Radviliškio“ komanda ir ją įveikė rezultatu 5:1.