Naujienos

M.Sinkevičius: Jonavos stadionas kurį laiką bus nacionaliniu


Jonavos miesto pagrindiniame stadione intensyviai vyksta naujų tribūnų statybos ir aikštės įrengimo darbai. Kaip vaizdo reportaže teigia Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, statybas planuojama baigti dar šiais metais.

„Naujas rangovas dirba labai sparčiai, o tai reiškia, kad jau šiais metais baigsime statybos darbus, galbūt liks tik vienas kitas akcentas ir smulkūs darbeliai persikels į kitus metus“, – sako rajono meras.

Jonavos rajono savivaldybės administracija naują sutartį dėl Centrinio miesto stadiono tribūnų statybos ir stadiono kapitalinio remonto darbų su UAB „Statybos ritmas“ sudarė šių metų vasario mėnesį, po to kai praėjusių metų rudenį pirmasis rangovas UAB „Active Construction Management“ (pavadinimą pakeitusi UAB „Irdaiva“) kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo ir sustabdė pradėtus darbus.

Pasak M. Sinkevičiaus, atnaujintame stadione bus įrengta 2 tūkst. sėdimų vietų žiūrovams, pusė jų – po stogu, persirengimo kambariai komandoms, teisėjams, dopingo patikros kambarys, erdvės žurnalistams, VIP ložė.

Stadionas atitiks minimalius keliamus reikalavimus, kad jame galėtų vykti oficialios tarptautinės futbolo varžybos ir Lietuvos futbolo federacijos renginiai.

„Galime tik pajuokauti, kad Jonavoje, panašu, turėsime sėkmės istoriją ir Jonavos stadionas bent kurį laiką bus beveik nacionalinis stadionas“, – sako Jonavos meras.

Darbai centriniame miesto stadione apima ne tik tribūnų statybas, bet ir aikštės prieigas – bus įrengti nauji bėgimo takai, kiti lengvosios atletikos sektoriai.

717 views