Sportas

M.Lewiso metimas išplėšė jonaviečiams pergalę prieš „Šiaulius“

Jonavos „CBet“ (3-0) toliau renka vien pergales Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 85:84 (26:20, 22:26, 22:15, 15:23) nugalėjo „Šiaulius“ (1-2).

Jonaviečiai puikiai pradėjo trečiojo turo rungtynes ir pirmajame kėlinyje sėkmingai baudė šiauliečių zoninę gynybą, kas po pirmųjų 10 minučių leido pirmauti 6 taškais.

Antrajame kėlinyje šeimininkai keletą kartų apmaudžiai suklydo, kas neleido didinti turimo pranašumo, o „CBet“ į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo pirmaudami vos 2 taškų skirtumu (48:46).

Po ilgosios pertraukos E. Šeškaus ir S. Mičovičiaus tempiami „CBet“ įgyjo 12 taškų persvara, tačiau kėlinuko pabaigoje ir lemiamo ketvirčio pradžioje T. Pavelkos truktelti svečiai grįžo į rungtynes ir likus žaisti mažiau nei 2 minutes įsiveržė į priekį.

Rungtynių kulminacijoje „CBet“ po Mike’o Lewiso dvitaškio likus 2 sek. 85:84 palaužė „Šiaulius“ ir šventė dramatišką pergalų savų sirgalių akivaizdoje.

„CBet“: Edvinas Šeškus 21, Strahinja Mičovičius 19, Tauras Jogėla 11, Mike’as Lewisas ir Aleksandras Marelja po 10.