Lyderių dvikovoje dar kartą triumfavo „Kauno Žalgiris“

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos trejos vienuoliktojo turo rungtynės. Centrinis turo mūšis vyko vėliausiai Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ susirėmė su šalies čempionais „Kauno Žalgiriu“. Svečiai iš Kauno lieka vis dar neįveikti, o šįkart jie rungtynes laimėjo rezultatu 5:2.

„Kauno Žalgiriui“ šį mačą pavyko pradėti žaibišku įvarčiu. Nors su kamuoliu rungtynes pradėjo „Vikingai“, Vitinho po kelių sekundžių perėmė kamuolį, suklaidino gynėją bei vartininką ir tiksliai smūgiavo į vartus iš gan aštraus kampo.

„Vikingai“ po šalto dušo atsigavo gan greitai. Jau trečią minutę Gytis Vasylius tolimu smūgiu ir nedidelio rikošeto dėka rezultatą išlygino.

Praėjus dar dvejoms minutėms Bolo pirmas suskubo prie kamuolio ir antrą kartą šiame mače išvedė svečius į priekį.

Labai gerą progą įmušti savo antrą įvartį „Vikingai“ turėjo sužaidus dar apie dešimt minučių, tačiau tuo savo šansu jie nepasinaudojo, o jau kitą akimirką patys griebėsi už galvų. Po Arthuro smūgio iš aštraus kampo, Benas Spietinis visai to nenorėdamas pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Prieš pat finalinį pirmojo kėlinio švilpuką „Vikingai“ galėjo skirtumą bent jau sumažinti. Aikštės šeimininkams pavyko išprovokuoti šeštąją varžovų pražangą, tad į „Kauno Žalgirio“ vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys. Prie kamuolio stojo geriausiu gruodžio mėnesio žaidėju išrinktas Jonas Ulberkis, bet jam įveikti vartininko Andersono Limos gynybos nepavyko – brazilas smūgį atrėmė ir rezultatas nepasikeitė.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu „Vikingų“ žaidimu, bet šįkart tokių greitų įvarčių nepavyko įmušti nei vienai komandai.

Sužaidus penkias minutes tikriausiai įvyko kertiniai šių rungtynių momentai. Vitinho dviem gražiais smūgiais pelnė net du įvarčius ir įsirašė asmeninį „hat-tricką“, o tarp jo įvarčių kitoje aikštės pusėje pasižymėti spėjo ir B. Spietinis.

Šis įvarčių fejerverkas lėmė, kad Kauno komandos pranašumas išaugo iki trijų įvarčių. Po šio fejerverko žiežirbos atsirado ir pačioje aikštėje. Už spyrį varžovui Vitinho prieš save išvydo raudoną kortelę, o palikdamas aikštę brazilas apsižodžiavo ne tik su varžovų žaidėjais, bet ir „Vikingų“ fanais.

Po mažiau nei minutės antrą geltoną kortelę už grubią pražangą gavo G. Vasylius, tad abi komandos liko žaisti su trimis aikštės žaidėjais. Kol jos žaidė mažumoje, nei vienai ekipai nepavyko įmušti įvarčio.

Iki kėlinio pabaigos galiausiai niekam taip ir nepavyko daugiau pasižymėti, tad pergalę šventė „Kauno Žalgiris“, laimėjęs dvyliktas rungtynes iš eilės. Tuo metu „Vikingams“ tai buvo ketvirtasis sezono pralaimėjimas, bet jie vis tiek išlieka antroje lygos vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse Alytaus „Dainava“ prie savų žiūrovų 5:2 palaužė „Saulės kraštą“.

Trečiose dienos rungtynėse vyko atkaklus Vakarų Lietuvos derbis, kuris pasibaigė sunkia Gargždų „Pramogos“ pergale 2:1 prieš „Klaipėda City“ ekipą.