Naujienos

Lietuvoje – rekordinis COVID-19 skaičius, nauji atvejai Jonavoje


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 281 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis – tai naujas užsikrėtimų per parą rekordas šalyje, po to kai ketvirtadienį buvo skelbiama apie 255 naujus atvejis.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Jonavoje penktadienį, spalio 16 dieną, COVID-19 serga iš viso 9 žmonės. 20 jonaviečių skelbiami pasveikusiais nuo koronaviruso.

Lietuvoje koronavirusu šiuo metu serga 3862 asmenys.

Kauno klinikos stabdo guldymą

Kauno klinikos praneša, kad Chirurgijos klinikoje COVID-19 infekciją patvirtinus 11 pacientų ir 2 darbuotojams, stabdomas planinis guldymas šiame pastate esančiose klinikose, visose klinikose draudžiamas pacientų lankymas.

Iki pirmadienio, spalio 19 d., Kauno klinikų Centriniame korpuse esančiose profilinėse klinikose (Reumatologijos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Nefrologijos, Ausų, nosies ir gerklės ligų, Chirurgijos, Pulmonologijos, Gastroenterologijos bei Urologijos klinikose):

  • Stabdomas planinis pacientų guldymas.
  • Visose Kauno klinikose draudžiamas pacientų lankymas. Pacientus galima lankyti tik neatidėliotinais atvejais, gavus skyriaus vadovo ar budinčio gydytojo leidimą. Būtiniausius asmeninius daiktus pacientams galima perduoti per budėjimo postą, esantį Centrinio korpuso fojė.
  • Studentų praktikos, vykstančios šiame pastate esančiose profilinėse klinikose, taip pat stabdomos.

Atsiradus bet kokiai naujai informacijai ar pasikeitimas, pacientus ir darbuotojus informuosime nedelsiant”, – rašoma Kauno klinikų pranešime.

1052 views