Naujienos

LFF šalina B. Spietinį iš rinktinės stovyklos


Iš pradžių nesėkmė savivaldos rinkimuose, o dabar – pašalinimas iš Lietuvos futsal rinktinės stovyklos. Tokios negandos užklupo Jonavos „Vikingų“ kapitoną Beną Spietinį.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) antradienį praneša neribotam laikui suspenduojanti futbolininką, jis nedalyvaus artimiausioje Lietuvos futsal rinktinės stovykloje, kurios metu lietuviai sužais du mačus su Čekijos rinktine atrankoje į pasaulio čempionatą.

LFF taip reagavo į „Kauno Žalgirio“ futsal klubo pranešimą dėl Jonavos „Vikingų“ bei Lietuvos futsal rinktinės nario B. Spietinio elgesio.

Klubas pranešė, kad pirmadienį vėlai vakare futbolininkas iš Jonavos atvyko į Kauną ir užsipuolė čia gyvenančius „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkus iš Brazilijos.

Lietuvos čempionų žaidėjai, klubo teigimu, buvo užgauliojami žinutėmis ir kviečiami santykius išsiaiškinti į lauką, o šiems nereagavus, buvo išdaužti gyvenamosios vietos langai, apspardytos bei apspjaudytos durys. B. Spietinis, anot klubo, veikė ne vienas.

Tą patį vakarą „Kauno Žalgiris“ kreipėsi į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Jonavos komandos žaidėjo veiksmų, praneša klubas.

„Niekaip negalime pateisinti tokio futbolininko elgesio ir nedelsiant ėmėmės veiksmų – futbolininkas šalinamas iš šios rinktinės stovyklos ir rinktinėje nerungtyniaus.

Pradėto tyrimo metu sieksime išsiaiškinti visas minimo įvykio aplinkybes ir priimti sprendimus, kurie būtų geras precendentas ateičiai ir padėtų išvengti panašių situacijų“, – situaciją komentavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Jonavos „Vikingai“ šiemet Lietuvos Futsal A lygos čempionato finale nusileido titulą apgynusiam „Kauno Žalgiriui“ ir liko su sidabro medaliais. Paskutinės finalinės serijos iki trijų pergalių rungtynės vyko sekmadienį Kauno sporto halėje.

Anksčiau šiais metais B. Spietinis nesėkmingai dalyvavo savivaldybių tarybų rinkimuose. Futbolininkas tarybos nario mandato siekė Remigijaus Osausko vedamame sąraše, tačiau rinkėjų palankumo nesulaukė ir į Jonavos rajono tarybą nepateko.

„Vikingų“ atsakymas

Antradienį „Vikingai“ išplatino savo pareiškimą dėl „Kauno Žalgirio” paskelbtos informacijos: „Vikingai“ klubas po sezono pabaigos už žaidėjus neatsako, tačiau smerkia neteisėtas priemones, agresyvų elgesį, įžeidžiantį garbę.

Negatyviai vertiname tokius veiksmus, jei taip iš tikrųjų buvo, kaip rašo Žalgirisfutsal. Bet norisi atkreipti dėmesį į viso sezono metu vykusias žalgiriečių provokacijas, kurių nesustabdė nei teisėjai, nei federacijos atstovai, šį kartą provokacijos buvo perkeltos į socialinius tinklus, gauta provokuojanti nuotrauka <…>

Sprendimas dėl incidento bus priimtas išnagrinėjus visus faktus, nes kyla nepasitikėjimas ir „Žalgiriofutsal“ išdėstytų faktų iškraipymas. Vikingai žada pažvelgti į esamą situaciją ir vienareikšmiškai atsakyti, bei reaguoti į šį incidentą! Tikime, kad atėjo laikas pokyčiams, žaidžiame futsalą ir nesame cirke!! Pagarbiai SMK „Vikingai”.

345 views