Reklama

Laisvalaikio ir jojimo paslaugų centro „Viliumai” fizinio aktyvumo veiklos skatinimas Jonavos rajono bendruomenei


Laisvalaikio ir jojimo paslaugų centre „Viliumai“ per dvejus metus įgyvendintas projektas, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto metu buvo organizuojamos prasmingo laisvalaikio užimtumo veiklos, jojimo pamokos, vasaros dienos stovyklos vaikams ir jaunimui iš mažas pajamas gaunančių bei socialiai remtinų šeimų. 

Prie projekto įgyvendinimo labai prisidėjo ir esame dėkingi už nuoširdų ir dalykišką bendradarbiavimą LPF „Iššūkis jaunimui“, Jonavos dienos centrui, Kulvos vaikų dienos centrui, Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai, Ruklos ukrainiečių centrui. 

Kartu mes darėme nuostabius dalykus, o mūsų centre apsilankė ir bent trumpam užsimiršo nuo karo pabėgusių ukrainiečių vaikai nuo 6 iki 20 metų amžiaus. 

Buvo suorganizuota 10 dienos stovyklų, kuriose dalyvavo iš viso 228 vaikai ir jaunuoliai iš socialiai remtinų šeimų, iš jų – 42 ukrainiečiai. 

Stovyklose vaikai susipažino su žirginiu sportu, centre gyvenančiais žirgais, mokėsi jais rūpintis ir teisingai elgtis. Taip pat vyko fizinio aktyvumo pratybos, jogos užsiėmimai, estafetės, komandiniai žaidimai, jojimo pamokos, orientacinės varžybos. 

Projekto metu pritraukta tikslinė vaikų ir jaunimo grupė nuolatinėms treniruotėms, kurių rezultatai teigiamai veikia vaikų fizinį pasiruošimą. Į nuolatinius užsiėmimus priimtos ir dvi mergaitės iš Ukrainos. 

Tikimės, kad projektinė veikla tęsis ir ateityje bei kviečiame vaikus ir jaunimą į edukacinius užsiėmimus , aktyviai ir turiningai leisti pomokyklinę veiklą Laisvalaikio ir jojimo paslaugų centre „Viliumai“.

„Viliumai“ info. ir nuotr.

194 views