Kultūra

L.Mikalauskas ir E.Bavikinas atkeliauja į Jonavą


Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje! Kur tik jie nuvyksta, ten iš karto gimsta šventė.

Nepaprastas jų gebėjimas bendrauti su publika, subtilus humoro jausmas sukuria betarpišką atmosferą, kuri kiekvienam žiūrovui leidžia pasijusti koncerto dalimi – ploti, dainuoti, šokti ir nubraukti juoko ašarą kartu su mylimais dainininkais.

Neseniai uždainavus Venecijoje garsiąją „O sole mio“ ir pamačius, kaip publika yra pasiilgusi jų atliekamų dainų, atlikėjai nusprendė ryžtis ir 15 metų bendro dainavimo proga pakeliauti po Lietuvą.

Nepraleiskite progos apsilankyti neužmirštamame vakare, kartu su šmaikščiųjų scenos bičiulių dainomis bent mintimis paplaukioti Venecijos kanalais, grožėtis lietuviškomis dainomis, įspūdingiausiais operetės duetais.

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Beata Vingraitė (pianinas)

Jei norite bent valandėlei pabėgti nuo kasdienybės ir pasikrauti teigiamų emocijų, šis vakaras kaip tik Jums! Laukiame Jūsų balandžio 1 d. 18 val. Jonavos kultūros centre.

Bilietais prekiaujame kultūros centro kasoje bei portale www.bilietai.lt. Renginys vyks laikantis aktualių LR Vyriausybės reikalavimų renginiams.

525 views