Kultūra

Kultūros dienos proga pasveikinti Jonavos kultūros darbuotojai


Jonavoje antradienį paminėta Kultūros diena – pirmą kartą po ilgokos pertraukos šia proga rajono kultūros darbuotojai pakviesti į šventinę popietę, jiems įteikti apdovanojimai ir padėkos, praneša savivaldybė.

„Labai malonu šiandien susitikti ir bendrauti gyvai, girdėti žmonių balsus ir matyti visų akis – to labai pasiilgau. Buvo laikai, kai jūs patys kūrėte šią šventę, o dabar mes atgaiviname Kultūros dieną ir aš tikiuosi, kad ji taps tradicine, juo labiau, kad Jonavoje turime daug puikių ir savo darbui atsidavusių kultūros darbuotojų“, – sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Pirmoji šventės metu pagerbta ir pasveikinta Metų bibliotekininkės nominaciją pelniusi Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių veiklų organizatorė Kristina Jaskūnienė. Jai apdovanojimą įteikė Lietuvos Respublikos Seimo nario Eugenijaus Sabučio padėjėja Audronė Bagdonavičienė.

Rajono meras M. Sinkevičius padėkomis už Jonavos vardo garsinimą ir laimėjimus įvairiuose festivaliuose apdovanojo tris Jonavos kultūros centro kolektyvus: liaudišką kapelą „Jonė“, folkloro ansamblį „Laduta“ ir vokalinį moterų ansamblį „Presto“.

Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė ir Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė pasveikino ir už ilgametį darbą bei kultūros vertybių puoselėjimą padėkojo visam būriui kultūros centro ir viešosios bibliotekos darbuotojų.

Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Skirmutė Gajauskaitė ir Jonavos kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka tai pat sulaukė sveikinimų profesinės dienos proga. Įstaigų vadovus pasveikino Jonavos rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė.

499 views