KMT turnyre „Jonava“ nusileido Pasvalio klubui

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo galinga pergale Jonavoje. Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 89:77 (32:33, 21:17, 21:13, 15:14) įveikė Virginijaus Šeškaus vadovaujamą „Jonavą“.

Atsakomosiose rungtynėse Pasvalyje V. Šeškaus komandai reikės panaikinti 12 taškų pranašumą.

Intriga rungtynėse buvo gyva du su puse kėlinio, tačiau vėliau svečiai iš Pasvalio ėmė tolti pasinaudodami aukštaūgių pranašumu, vienu metu pirmavo ir 16 taškų skirtumu, o „Jonava“ rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo.

Įspūdingus asmeninius pasirodymus surengė abiejų komandų snaiperiai. Tomas Delininkaitis smeigė tris tritaškius iš keturių bandymų, pridėjo aštuonis taiklius baudų metimus ir viso pelnė 21 tašką, o nugalėtojų gretose Branko Mirkovičius, pataikydamas keturis tritaškius, surinko 15 taškų.

Didžiąją dalį taškų T. Dalininkaitis ir B. Mirkovičius pelnė per pirmąjį kėlinį. Rungtynių pradžioje Jonavoje dominavo abiejų komandų puolimas, o kėlinys baigėsi solidžiu rezultatyvumu (32:33).

Pasvalio komandai pergalę taip pat užtikrino po varžovų krepšiais dominavę Paulius Petrilevičius ir Tadas Lekūnas, atitinkamai pelnę po 14 ir 13 taškų. Ketvirtajame kėlinyje puolime pradėjo sužibėjo ir legionierius Jahenns-Ley Manigat, pridėjęs 14 taškų.

„Jonava“: T. Delininkaitis 21, Giedrius Staniulis 13, Darius Tarvydas 12.

„Pieno žvaigždės“: B. Markovičius 15, P. Petrilevičius ir J. Manigat 14, T. Lekūnas ir K. Giedraitis 13.

Atsakomasis mačas Pasvalyje vyks spalio 27 d. 18 val.

Praėjusiais metais Citadele KMT trofėjų į viršų kėlė „Žalgirio“ krepšininkai. Viso kauniečiai turnyrą laimėjo triskart, du kartus tai padarė Vilniaus „Rytas“.