Naujienos

Kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ Jonavoje


Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ keliauja per Lietuvą su nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2024“ filmais nominantais, laureatais.

Programoje rodomi filmai, apimantys ilgametražių, animacinių, trumpametražių bei studento darbų kategorijų filmus.

Liepos 19 d., 22:00 val. festivalis lankysis Jonavoje, Joninių slėnyje.
Renginio vedėja: aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė

PROGRAMA:

22:00 val.pokalbis su vakaro svečiu.

22:30 val. filmų programa:

Numeris vienas, rež. Milda Augustaitytė
Dvylikametis Arianas su partnere ruošiasi Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatui. Sportinių šokių šokėjai ankstyvame amžiuje privalo perprasti suaugusiųjų pasaulį – išmokti demonstruoti vyriškumą, moteriškai gundyti, parduoti save. Bet ar to užtenka norint laimėti čempiono titulą? 

Ta, kuri žino, rež. Eglė Davidavičė
Ūla yra drovi ir savimi nepasitikinti paauglė, kuri mėgsta plaukti. Įprastos treniruotės metu mergina įsitraukia į netikėtą nuotykį, kuris padeda jai subręsti, priimti save ir pamatyti savo kūną naujai.

Tušinukas, rež. Adas Burkšaitis
Saulėta vasaros popietė priemiesčio mokykloje. Mokytoja sužino, kad jos sūnaus blogai parašytas egzamino darbas sužlugdys svajonę studijuoti prestižiniame užsienio universitete. Filmas kelia klausimus apie moralę ir spaudimą pasiekti norimą rezultatą. Kokius kompromisus motina pasiryžusi priimti, kad užtikrintų sėkmingą sūnaus ateitį?

Tu man nieko neprimeni, rež. Marija Kavtaradze
Šiuolaikinio šokio šokėja Elena sutinka gestų kalbos vertėją Dovydą. Tarp jų akimirksniu užsimezga švelnus ryšys, jis gilėja, Dovydas ir Elena ima artėti vienas prie kito ir platoniški santykiai pamažu virsta romantiniais. Kai Dovydas atskleidžia esantis aseksualus, jiedu pasiryžta savojo intymumo ieškoti drauge – atrasti savo pačių būdą kurti santykius.

BILIETAI: renginys atviras, nemokamas. Renginys fotografuojamas.

Festivalyje lietuvišką kiną palaiko: Telia Play
Festivalį organizuoja: AVAKA kartu su Jonavos rajono savivaldybės kultūros centru
Renginį iš dalies finansuoja: Lietuvos kino centras
Partneris: LRT.lt

2032 views