„Kauno Žalgiris“ ir „Vikingai“ sužaidė lygiosiomis

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos likusios ketverios antrojo turo rungtynės. Centrinės turo rungtynės vyko Prienuose, kur susirėmė praėjusio sezono finalininkai „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“. Rungtynės tarp šių komandų pasibaigė lygiosiomis 3: 3.

„Vikingų“ kapitonas Benas Spietinis jau 3 minutę išvedė svečių ekipą į priekį, kuri šią persvarą išlaikė beveik visą dešimt minučių.

Būtent po tiek laiko Marcelo pralaužė ledus ir atstatė „status quo“. Negana to, po trijų minučių kitas brazilas Arthuras realizavo paskirtą baudinį ir jau „Kauno Žalgiris“ atsidūrė priekyje.

Visgi, prieš pat pertrauką Vladimiras Derendiajevas pelnė antrąjį „Vikingų“ įvartį ir rezultatas dar kartą tapo lygus.

Antrojo kėlinio pradžioje jau „Kauno Žalgiris“ pelnė įvartį, kurio autoriumi tapo Lukas Sendžikas. Šįkart būtent Kauno komandai pavyko persvarą išlaikyti dešimt minučių, bet 34 minutę „Vikingų“ didvyriu tapo ukrainietis Ihoras Manduras, kurio įvartis išlygino rezultatą ir komandoms leido pasidalinti po tašką.

Tuo metu kitose rungtynėse lygos naujokai Vilkaviškio „Bruklinas“ pateikė staigmeną, nes išvykoje 6:2 palaužė SFK „Panevėžį“.

Antrąsias pergales šiame sezone iškovojo Gargždų „Pramogos“ ir FK „Saulės kraštas“. Gargždų komanda išvykoje užtikrintai 5:1 įveikė „Širvintos-VGTU Vilkai“ žaidėjus, o FK „Saulės kraštas“ svečiuose 5:2 susitvarkė su ŠSPC „Radviliškiu“.