Sportas

„Kauno Žalgiris“ apgynė futsal čempiono titulą


Antrose Lietuvos futsal A lygos finalo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ 5:3 nugalėjo Jonavos „Vikingus“ ir, laimėjęs seriją 2:0, darsyk apgynė čempiono titulą.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marcelo, po vieną – Bolo ir Bruninho. Aikštės šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Benas Spietinis, Paulius Osauskas ir Jonas Ulberkis.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai užtikrinčiau pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį. Visiškai subirėjus „Vikingų“ gynybai, Marcelo atsidūrė visiškai vienas prieš tuščius vartus bei niekieno nedengiamas lengvai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po poros minučių komandinėmis pastangomis vėl idealus šansas buvo suteiktas Marcelo, kuris šįsyk galingu smūgiu padvigubino skirtumą.

„Vikingai“ vos po dešimties sekundžių atsilikimą sušvelnino. Benui Spietiniui į dešinę buvo numestas kamuolys ir šis fantastišku smūgiu į rungtynes grąžino intrigą. 

Iki pertraukos buvo įmuštas dar vienas įvartis, kuris puikiausiai iliustravo visas rungtynes. Prie „Kauno Žalgirio“ vartų buvo skirtas kampinis, tačiau „Vikingai“ jį įžaidė taip nesėkmingai, kad kauniečiai vos po kelių sekundžių atsidūrė prie varžovų vartų ir po Bolo smūgio džiaugėsi padidėjusiu skirtumu.

Antrajame kėlinyje „Vikingai“ dar du kartus sušvelnino atsilikimą iki minimumo (2:3 ir 3:4), tačiau pavyti būsimų čempionų nesugebėjo. Paskutinis įvartis buvo įmuštas likus žaisti kiek daugiau nei minutei. Hetriką įforminęs Marcelo nusivilko marškinėlius bei nubėgo švęsti kartu su „Kauno Žalgirio“ gerbėjais.

Kovoje dėl trečios vietos prireiks trečiųjų rungtynių. Atsakomosiose rungtynėse Alytuje „Dainava“ sugebėjo nugalėti „Panevėžį“ 7:5. Prieš susitikimo pradžią geriausio vasario mėnesio futsal A lygos žaidėjo titulą atsiėmęs Vytautas Lukša nugalėtojams pelnė tris įvarčius.

futsal.lt info.

194 views