Sportas

Ką atneš Didysis Pirmos lygos sekmadienis?


Dauguma Pirmos lygos susitikimų šį savaitgalį vyks sekmadienį. Kovas pirmenybėse baigs apatinės turnyrinės lentelės komandos, o gali atsitikti ir taip, kad šį savaitgalį paaiškės visų spalvų medalių laimėtojai.

Sekmadienis, 10.25, 13:00, Jonavos miesto stadionas. „Jonava“ – Telšių „Džiugas”

Abi ekipos praeitame ture patyrė apmaudžius pralaimėjimus, tad jų situacija lentelėje tapo sudėtingesnė. Jonaviškiai, atrodo, iškrito iš kovos dėl aukso (nebent paskutiniuose turuose fatališkai kluptų konkurentai), o „Džiugas“ tą patį gali pasakyti apie kovą dėl medalių. Maža to, prie telšiškių priartėjo „Dainava“, tad kova dėl ketvirtosios vietos aštrėja.

„Jonava“ tuo tarpu iš šio sezono „spaudžia“ beveik maksimumą. Gana lygi, susižaidusi komandos sudėtis – vienas iš neabejotinų ekipos privalumų, o atrodytų „ranka pasiekiami“ medaliai būtų puikus atlikto darbo įvertinimas.

Bent taškas sekmadienio susitikime juos garantuotų, o pasiekus pergalę galima tikėtis dar daugiau.

Sekmadienis, 10.25, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas. Kauno „Hegelmann Litauen” – Alytaus „Dainava“

Dar vienos rungtynės vyks Kaune ir gali būti, kad jose svečių teisėmis rungtyniausianti „Dainava“ sulauks garsesnio tribūnų palaikymo, nei šeimininkai. „Dzūkų tankai“ – rimta jėga, tačiau ar jų pagalbos užteks alytiškiams aikštėje – neaišku.

Kauniečiai atitoko po skaudaus pralaimėjimo Kėdainiuose ir įveikė kitus tiesioginius konkurentus praeitame ture. Pergalė sekmadienio rungtynėse garantuotų „Hegelmann Litauen“ sidabro medalius, o ar išliktų intriga kovoje dėl aukso priklausytų jau ne nuo kauniečių.

„Dainava“ su savais žiūrovais atsisveikino dviem įspūdingomis „išgyvenimo dramomis“, o dabar alytiškių laukia dvi sunkios išvykos. Galimybė užlipti laipteliu aukščiau nei dabar užimama 5-a vieta išlieka, o ar ji neišsisklaidys po šio turo – priklausys nuo dzūkų pasirodymo sekmadienį.

Sekmadienis, 10.25, 14:00, Panevėžys, „Žemynos“ progimnazijos stadionas. „Panevėžys“ B – Kėdainių „Nevėžis”

Lemiami Panevėžio ekipų ir „Nevėžio“ susitikimai Pirmos lygos sezonų sezonų pabaigose jau tampa klasika.

Šį sekmadienį ištikimiausi „Nevėžio“ sirgaliai bildės į Aukštaitijos sostinę. Važiuos tam, kad pasveikintų ir atšvęstų su komanda pergalingą sezono pabaigą.

Bet… nesakykim „op“, neperšokus dar griovio. Taip, „Panevėžys“ B antrame rate patyrė visus pralaimėjimus ir nepelnė nei taško. Taip, Kėdainių komanda demonstruoja turbūt geriausią žaidimą ir stabiliausią sportinę formą lygoje. Tačiau Vitalijus Stankevičius ne pirmus metus futbole ir žino, kad puoštis laurais dar anksti.

„Nevėžis“ – ryškus favoritas lenktynėse dėl titulo, liko du paskutiniai barjerai (o gal ir vienas), tad viskas – jų rankose!

pirmalyga.lt info.

155 views