Sportas

Jubiliejinio LKL sezono treneris – Virginijus Šeškus


Sekmadienį Vilniuje, Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje nusileido jubiliejinio trisdešimtojo 2022-2023 m. „Betsafe-LKL“ sezono uždanga.

Per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją čempionų titulą susigrąžinusiai Kauno „Žalgirio“ komandai buvo įteikti aukso žiedai, Vilniaus „Rytas“ pasidabino sidabru, o Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ – bronzos medaliais, taip pat buvo įteikti ir kiti individualūs bei komandiniai apdovanojimai.

Finalo serijos MVP tapo fantastišką pasirodymą lemiamose finalo rungtynėse surengęs „Žalgirio“ žaidėjas Isaiah Tayloras. Visos didžiojo finalo serijos metu jis fiksavo 17 taškų, 3,4 rezultatyvių perdavimų ir 17 naudingumo balų vidurkius.

Paaiškėjo ir simbolinis „Betsafe-LKL“ sezono penketukas, kurį rinko treneriai ir žurnalistai. Gynėjų pozicijas jame užėmė Ahmadas Caveris ir Marcusas Fosteris, puolėjų – Jeffery Garrettas, Laurynas Birutis ir Martynas Echodas.

Jonavos klubo strategui Virginijui Šeškui atiteko metų trenerio apdovanojimas, kuriame balsavo žurnalistai. 56-erių specialistas sugebėjo savo komandą atvesti į geriausiųjų ketvertą ne tik „Betsafe-LKL“ čempionate, bet ir Citadele KMT turnyre, kur jonaviečiai pasidabino sidabru.

LKL.lt info.

90 views