Renginiai

Joninių slėnyje – nemokami kino seansai


Šį šeštadienį Jonavos Joninių slėnyje įsikurs „Kino karavano“ lauko kino teatras, kuris visus miesto gyventojus kviečia į nemokamas „Kino pavasario“ filmų peržiūras LED ekrane.

Liepos 30 d., nuo 16 val. 30 min. lauko kino teatras nemokamai rodys tris filmus – nuo animacijos visai šeimai iki linksmiausios šių metų komedijos: „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“, „Gerasis bosas“ ir „Saulėlydis“.

Vaizdo kokybę garantuos didžiausias tarp tokio tipo projektų Lietuvoje – skaitmeninis LED ekranas.

Gerumo ir empatijos persmelktas „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“

Animacijos meistras Mamoru Hosoda filme „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ tyrinėja patyčių ir paaugliško nerimo temas, žmogaus autentiškumą bei internetinį toksiškumą.

Suzu yra kukli 17-metė moksleivė, gyvenanti atsiskyrusi su tėvu kalnų kaimelyje. Bet kai prisijungia prie virtualaus pasaulio „U“, ji virsta Belle, pasaulinio garso dainininke, turinčia daugiau nei penkis milijardus sekėjų.

Droviajai Suzu sunku gyventi šį dvigubą gyvenimą. Netrukus ji sutinka paslaptingą – žavingą ir baugų – padarą.

Gerasis bosas

„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje, tiek namie, „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų“, – apie Fernando León de Aranoa juostą yra sakęs „Kino pavasario“ programos sudarytojas Andrei Tănăsescu.

Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante.

Saulėlydis“ – malonumo ir nerimo kupina patirtis   

Režisierius Michaelis Franco, „Kino pavasario“ žiūrovams gerai pažįstamas iš provokatyvios distopijos „Nauja tvarka“, naujuoju filmu „Saulėlydis“ paliečia sau įprastą įtampos ir smurto tarp visuomenės klasių temą.

Elis ir Neilas Benetai (Charlotte Gainsbourg ir Timas Rothas) su dviem paaugliais – turtinga britų šeima, vasarojanti Akapulke. Atostogas nutraukia žinia apie netikėtą artimojo mirtį. Skubiai susiruošus vykti namo, nelauktas vieno šeimos narių poelgis iškelia į paviršių giliai kunkuliavusį nerimą. 

Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą. 

Kad seansai būtų malonūs ir komfortiški, organizatoriai kviečia pasirūpinti pledais ir šiltesniais drabužiais vakarui, taip pat priemonėmis, atbaidančiomis vabzdžius.

„Kino karavano“ info.

572 views