Jonavos „Vikingai“ triumfavo Vilniuje

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo 9-ojo turo kovos. Jonavos „Vikingai“ atvyko į sostinę ir čia 5:2 nugalėjo „TurboTransfers“, kuriems visą situaciją apsunkino dar pirmajame kėlinyje gauta raudona kortelė.

Sužaidus kiek daugiau nei kėlinį komandos apsikeitė įvarčiais, bet 16 minutę įvyko lemtingas lūžis – Tomas Bielickas gavo raudoną kortelę, praneša futsal.lt.

Nors „Vikingai“ neįmušė paskirto baudinio, tačiau antrajame kėlinyje įrodė savo persvarą.

Įvarčius mušė Julius Aleksandravičius, Gytis Vasylius ir dublį pridėjęs Jonas Ulberkis, o šeimininkų gretose prieš pat finalinį švilpuką dar vieną garbės įvartį įmušė Aurimas Tamaliūnas.

Kitose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ Šiauliuose susirėmė su FK „Saulės krašto“ komanda. Nors aikštės šeimininkai pirmi pelnė įvartį, tačiau „Pramogos“ sužaidė fantastiškas rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 7:1.