Jonavos „Vikingai“ sutriuškino Alytaus ekipą

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šiandien buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriomis savo reguliarųjį sezoną užbaigė Alytaus „Dainava“. Visgi, pergalingai jo užbaigti nepavyko, kadangi Jonavos „Vikingai“ net 6:0 sutriuškino Alytaus ekipą.

„Vikingai“ šiame mače pirmąjį įvartį pelnė tik įpusėjus kėliniui, kuomet pasižymėjo Paulius Osauskas.

„Dainava“ turėjo gerą progą gan greitai rezultatą išlyginti, bet Paulius Sakalis neįmušė baudinio, o jau kitos atakos metu žaidžiantysis „Vikingų“ treneris Jurijus Jeremejevas padvigubino savo komandos persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje Genaras Samsonik pelnė ir trečiąjį įvartį, o po jo „Dainava“ neatsigavo. Nors ji tai bandė daryti, bet per paskutines 5 rungtynių minutes „Vikingai“ įmušė dar tris įvarčius, iš kurių du pelnė ir „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašė J. Jeremejevas.

Reguliarųjį sezoną „Dainava“ užbaigė su 21 tašku ir šešta vieta, tad ji tapo paskutine A lygos komanda, kuri sezoną tęs atkrintamųjų etape.

Tuo metu „Vikingai“ po šios pergalės su 40 taškų sugrįžo į pirmą vietą, o iki reguliariojo sezono pabaigos jiems liko sužaisti dar du mačus.