Uncategorized

Jonavos „Vikingai“ pradeda futsal A lygos finalo seriją


Lietuvos futsal A lygos pusfinalius sėkmingai įveikę favoritai Kauno „Žalgirio“ ir Jonavos „Vikingų“ futbolininkai antradienį pradeda dvejų rungtynių finalo seriją.

Šios komandos dėl čempiono titulo varžėsi ir pernai – tuomet dėl pandemijos komandos spėjo sužaisti vos vienas rungtynes, po kurių tuomet „Vyčio“ vardu besivadinusi Kauno ekipa buvo paskelbta Lietuvos čempione.

Panašus scenarijus ir mažajame finale. Praėjusiais metais pusfinalio serijas pralaimėję „Gargždų Pramogų“ ir Mažeikių VIP futbolininkai kovoje dėl trečiosios vietos sužaidė vienas rungtynes, po kurių bronziniais prizininkais buvo paskelbti Gargždų atstovai.

Šį vakarą prasidėsiančioje serijoje VIP neslepia ambicijų atsirevanšuoti už praėjusį sezoną bei pirmą kartą istorijoje tapti trečios vietos laimėtojais.

Tarpusavyje

„Žalgiris“ – „Vikingai“ 2:2

„Vikingai“ – „Žalgiris“ 1:6

Reguliariajame sezone šių komandų rungtynės klostėsi pagal visiškai skirtingą scenarijų. Pirmoje dvikovoje po dviejų kauniečių įvarčių „Vikingai“ sugebėjo atsitiesti ir paskutinę sekundę po Jurijaus Jeremejevo įvarčio rezultatą išlyginti.

Antrose rungtynėse, kaip sakė patys Jonavos atstovai, jie labiau koncentravosi į pasiruošimą atkrintamosioms varžyboms, dėl to dvikovą prieš „Žalgirį“ paprasčiausiai aukojo.

Komentarai

Justinas Zagurskas („Žalgiris“): Tikimės visai kitokių „Vikingų“ nei pirmose ar antrose reguliariojo sezono rungtynėse. Manau, jie bus išanalizavę abejas rungtynes, todėl šiose jų veidas bus visiškai kitoks. Po pusfinalio serijos labai didelių pamokų neišmokome, tik manyčiau gavome priminimų, kad nerealizavimas daugybės progų ir per anksti atsipalaidavimas priveda prie labai sunkių rungtynių.

Benas Spietinis („Vikingai“): Labai norėčiau, kad šiandienos rungtynės neprimintų nei pirmo, nei antro rato rungtynių, nes tų dvikovų nelaimėjome. Ten iš mūsų pusės trūko kokybės. Šiandien vyks ilgai laukta dvikova, pasimatys viso sezono darbas. Žiūrovams, mylintiems futsalą, šiandien bus pirmoji šventė.

Nenorėčiau atskleisti smulkmenų, bet aš manau, kad šiai dienai mes esame pasiruošę finalui. Be abejo, laimėti norės ir kauniečiai, bet per pastaruosius sezonus visi turėtų žinoti „Vikingų“ charakterį, kausimės iki paskutinės sekundės – su mūsų planu, kova bei šiek tiek sėkmės viskas yra įmanoma.

Pradedant nuo komandos vadovų, žaidėjų iki viso personalo, pirmos vietos šiai dienai mes trokštame daugiau nei bet ko, o noras yra didžiausia jėga.

Aurimas Skurdelis („Gargždų Pramogos“): Trečia vieta mūsų komandai tikrai yra svarbi. Tikrai nenorime būti žemiau nei pernai, nes esame reprezentacinė Gargždų miesto komanda ir nenorime nuvilti nei vadovų, nei mus palaikančių žmonių.

Varžovai yra gerai susižaidę, patyrę, tačiau be Edgaro Baranausko jie bus kitokie. Edgaras puikiai moka pasinaudoti savo ir tikrai niekam nėra lengva žaisti prieš jį. VIP komandai, manau, yra neparankus greitas žaidimas, tad bandysime tuo pasinaudoti.

Edgaras Baranauskas (VIP): Sezonas artėja į pabaigą, tad natūralu, jog iš komandos tikiuosi pergalės. Norime revanšuotis varžovams už praėjusius metus ir laimėti trečią vietą. Ar aš esu aikštėje, ar nesu, mūsų komandos žaidimas daugiau mažiau išlieka panašus. Skirtumų, be abejo, yra, bet šį sezoną dėl traumų jau praleidau tiek rungtynių, kad komanda yra įpratusi žaisti ir be manęs.

Rezultatyviausio titulas manęs taip nevilioja kaip vilioja trečia vieta ir medaliai. Norisi komandinio įvertinimo. Žinoma, smagu būtų tapti ir rezultatyviausiu, ypač įvertinus tai, kad ir pernai buvau arti to. Jei ne traumos, šiemet galėjau įmušti ir dar daugiau, bet.. yra kaip yra.

futsal.lt info.

712 views