Jonavos „Vikingai“ nugalėjo „Akmenę“

Optibet futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaisti trys susitikimai, kuriuose Jonavos „Vikingai“ išvargo pergalę 6:4 prieš „Akmenę“, „Radviliškis“ 5:2 įveikė Alytaus „Dainavą“, o Mažeikių VIP 4:0 nugalėjo „Šiaulius“.

Čempionato lyderiai Jonavos „Vikingai“, nors ir didelę laiko dalį pirmavo, nelengvai nugalėjo „Akmenę“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Jeremejevas, kurio sąskaitoje dabar jau dvidešimt tikslių smūgių.

„Radviliškio“ atstovai pirmieji įmušė įvartį, tačiau kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje Deivydas Matulevičius ir Vytautas Lukša santykį pakeitė. Per likusį laiką įvarčius mušė tik „Radviliškis“. „Dainava“ turnyro lentelėje liko penkta, tačiau atsilikimas nuo pirmaujančio ketverto jau yra pakankamai išaugęs.

Po du tikslius smūgius pirmajame ir antrajame kėliniuose įmušę mažeikiškiai iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šiaulius“. Iškovoti trys taškai VIP atitolino nuo „Šiaulių“ turnyro lentelėje, tačiau šiauliečiai vis dar turi dvejų nesužaistų rungtynių rezervą.