Sportas

Jonavos „Vikingai“ laimėjo Radviliškyje

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos vienintelės 7-ojo turo rungtynės, kurios vyko Radviliškyje. Vietos ŠSPC „Radviliškis“ priėmė be trijų Lietuvos rinktinės žaidėjų žaidusius Jonavos „Vikingus“, bet jiems nepasipriešino ir pralaimėjo rezultatu 2:4.

Jonavos „Vikingams“ pavyko puikiai pradėti rungtynes, o ryškiausiai žibėjo Gytis Vasylius, kuris per pirmas penkias minutes pelnė du įvarčius.

Nors 7 minutę Marius Baziulis sušvelnino rezultatą, bet vos po keturių minučių „Vikingai“ vėl pirmavo dvejų įvarčių skirtumu – šį skirtumą atstatė Marius Ganusauskas.

Daugiau kartų komandos iki pertraukos nepasižymėjo, o antrajame kėlinyje tai darė tik vienas žaidėjas – minėtasis M. Ganusauskas. Tiesa, jis įvartį įmušė ne tik į varžovų, bet ir į savo vartus.

Visgi, tai „Vikingams“ nesutrukdė galiausiai laimėti dviejų įvarčių skirtumu ir iškovoti penktąją sezono pergalę.