Jonavos „Vikingai“ keliauja į Futsal A lygos finalą

Jonavos  „Vikingai“ Gargžduose 4:1 įveikė vietos „Pramogas“ ir keliauja į Futsal A lygos finalą, kuriame susitiks su Kauno „Vyčiu“.

Pirmosios finalo iki dviejų pergalių rungtynės bus žaidžiamos Garliavos sporto arenoje sekmadienį, 16 val.

Vėliau komandos susitiks Jonavoje. Trečiosios rungtynės, jei prireiks, vėl bus žaidžiamos Garliavoje.

Futsal.lt apie rungtynes

Pirmasis penktadienio rungtynių kėlinys buvo aktyvus, tačiau jo metu įvarčių niekas neišvydo.

Pirmajame kėlinyje Tomas Tamošauskas kietai prasižengė prieš Paulių Osauską, užsidirbo geltoną kortelę, o P. Osauskas negalėjo tęsti rungtynių. „Vikingų“ ant suolo liko vos 3.

Bet tai jiems nesutrukdė puikiai pradėti antrojo kėlinio. 17 antrojo kėlinio sekundę „Vikingų“ vartininkas Egidijus Žagaras per visą aikštę užmetė kamuolį ant galvos Benui Spietiniui ir šis išvedė svečius į priekį.

Po šio įvarčio „Pramogos“ perėmė iniciatyvą, bet suklydo aikštės viduryje ir į žaibišką kontrataką 3 prieš 2 išbėgę „Vikingai“ pelnė antrą įvartį – po B. Spietinio perdavimo pasižymėjo Vadimas Pinko.

Gargždų ekipa nepasimetė, toliau žaidė savo žaidimą ir gimtadienį šventęs Aurimas Skurdelis puikiu smūgiu sumažino atsilikimą.

Tačiau lemiamu tapo trečiasis Jonavos įvartis. Šiurkščiai prie savo baudos aikštelės suklydo Donatas Surblys ir tuo pasinaudojęs Gytis Vasylius atstatė dvejų įvarčių persvarą.

Likus kiek daugiau nei 7 minutėms „Pramogos“ metė penktą žaidėją, visiškai kontroliavo kamuolį, bet vienoje iš situacijų Jonavos vartininkas sugavo varžovų smūgiuotą kamuolį, pats pradėjo ataką, atliko perdavimą pabėgusiam Lukui Čepkauskui ir rezultatas tapo 4:1 svečių naudai.

„Pramogos“ dar bandė spausti, kažką sukūrė, bet situacijos pakeisti nesugebėjo ir net nenuaidėjus finaliniam švilpukui pradėjo sveikinti varžovus su pergale.

„Manau, kad šios rungtynės buvo iki įvarčio. Komanda, kuri jį praleido pirmoji, turėjo eiti lyginti, o taip atsivėrė plotai. Linkiu Pauliui kuo greičiau pasveikti, bet jo trauma kaip tik mums davė energijos, nes žinojome, kad turime laimėti dėl jo. Šiandien Jonava švenčia, o nuo rytojaus jau pradėsime ruoštis finalui“, – po rungtynių kalbėjo pirmojo „Vikingų“ įvarčio autorius B. Spietinis.