Jonavos „Vikingai“ Garliavoje pralaimėjo „Vyčiui“

Lietuvos Futsal A lygoje ketvirtadienį šalies čempionas Kauno „Vytis“ rezultatu 3:0 nugalėjo Jonavos „Vikingus“.

Pirmasis kėlinys vyko labai atkakliai, progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, bet vienintelį kėlinio įvartį pelnė „Vytis“.

5 mačo minutę Justinas Zagurskas atliko puikų reidą ir galingu šūviu pasiuntė kamuolį į vartus.

Ne stipriausios sudėties į Garliavos areną atvykę „Vikingai“ bandė priešintis ir kovoti, bet iki pertraukos įvarčio neįmušė, nors beveik visą kėlinį stengėsi spausti varžovus.

Po pertraukos Jonavos komanda taip pat nepasiekė įvarčių, nors progų tam tikrai buvo, bet arba Ernestas Macenis gelbėdavo vartus, arba smūgiai skriejo šalia vartų, o kartais ir į jų konstrukcijas.

Tai, kad „Vikingai“ visgi taško neiškovos, aišku pasidarė 36 minutę, kuomet prasižengė šeštąjį kartą, o paskirtą baudinį sėkmingai realizavo Lukas Sendžikas.

Nors Jonavos komanda dar bandė pasižymėti, bet galiausiai viskas baigėsi dar vienu „Vyčio“ įvarčiu, kuomet po greitos kontratakos kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Deividas Reimaris, o „Vikingų“ narys Lukas Čepkauskas gavo antrą geltoną kortelę.

Tai buvo pirmasis „Vikingų“ pralaimėjimas šiame sezone, o „Vytis“ laimėjo ketvirtąjį mačą iš keturių.

„Tikrai nebuvo lengva, jaučiasi nuovargis, nes tai buvo trečios rungtynės per šešias dienas. Tas nuovargis aikštėje ir pasimatė, ypač pirmajame kėlinyje, kuomet atrodėme prisnūdę ir leidome „Vikingams“ sukurti daug progų. Antrajame kėlinyje jau žaidėme ramiau, tai buvo trenerio nurodymai, o per tą kėlinį pavyko išnaudoti varžovų klaidas ir įmušti dar du įvarčius“, – po mačo kalbėjo pirmojo įvarčio autorius J. Zagurskas.

Rezultatas:

• „Vytis“ 3 : 0 „Vikingai“
  • 5’ [1 : 0] Justinas Zagurskas
  • 36’ [2 : 0] Lukas Sendžikas (iš 10 m. b.)
  • 40’ [3 : 0] Deividas Reimaris