Jonavos „Vikingai“ antrą kartą įveikė „Radviliškį“

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį Jonavos „Vikingai“ antrą kartą šiame sezone dvejų įvarčių skirtumu įveikė ŠSPC „Radviliškį“.

Pirmą kartą „Vikingai“ tai buvo padarę rezultatu 2:0, o šįkart „Radviliškis“ mušė, bet „Vikingai“ įmušė du kartus daugiau – 4:2.

Jonavos komandai pavyko gerai pradėti rungtynes. 5 minutę pirmasis įvartį smūgiu iš toli pelnė Benas Spietinis. Įpusėjus kėliniui Vladimiras Derendiajevas pelnė net du įvarčius ir „Vikingai“ įgavo trijų įvarčių persvarą.

Visgi jos iki pertraukos lygoje pirmaujanti Jonavos komanda neišlaikė. 14 minutę rezultatą sušvelnino Kristupas Petravičius, kurio smūgiuoto kamuolio nesugavo „Vikingų“ vartininkas.

Tas pats K. Petravičius po greitos kontratakos 26 minutę sumažino „Vikingų“ persvarą tik iki vieno įvarčio, bet sužaidus pusę kėlinio „hat-tricku“ džiaugtis galėjo V. Derendiajevas.

Sugrąžinęs savo komandai dvejų įvarčių persvarą, jis leido „Vikingams“ kiek ramiau jaustis aikštėje, ilgiau kontroliuoti kamuolį ir tą persvarą išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos.